PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 721
ocen
6,7 10 1 212721
5,7 27
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Masakra

ocenił(a) film na 1

Oglądam tylko ze względu na przeczytaną książkę. Każda z części to jakaś masakra. W każdej części Jennifer Lawrence nic nie robi tylko wykrzywia twarz w dziwnych grymasach. Drętwa i nie ciekawa. Umiejętności tej aktorki są na poziomie 0.
Zniszczenie dobrej książki. Każda z części nudna. Przez cały film nic się nie dzieje. Nie wiem dlaczego ten film zrobił taką furorę.

ocenił(a) film na 1
Wafel88

MASAKRA !!! - 1/10 !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

ehhh brak argumentów, uzasadnienie na poziomie szkoły podstawowej, daję 1/10 bo tak...

ocenił(a) film na 1

W określeniu MASAKRA zawarte jest wszystko za co oceniłem ten film na 1/10 i jeżeli tego określenia nie rozumiesz to poziomem szkoły nie odbiegasz ode mnie albo, tutaj nie chcę być złośliwy, ale trzeba wrócić do zerówki - pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Szpila_1308

tego słowa się nie da zrozumieć... ale tak trudno niektórzy z was którzy dają 1/10 bo tak uprawiali uprawiają i będą uprawiać nie uzasadniony trolling

ocenił(a) film na 1
Wafel88

Dla mnie także niepojęte jest to czemu ten film ma tak wysokie oceny ?!
Jak coś zaczynam to muszę poznać historie do końca jaki szatan mnie pokusił do oglądania tego filmu mam nadzieje że kolejna część będzie naprawdę ostatnią ! Bo więcej chyba nie zniosę :P

ocenił(a) film na 6
Wafel88

Polecacie książkę? Obejrzałem wszystkie istniejące filmy i mam mieszane uczucia. Budowa świata w nich przedstawiona jest kompletnie bez sensu, jest to jakoś sensownie opisane w książce? Drugi film jest tutaj kompletnie zbędny i równie dobrze można obejrzeć tylko ostatnie 10 minut, które można by wstawić do pierwszej części.

ocenił(a) film na 1
Rennard

Nie polecam książki. Przeczytałem tylko, żeby zobaczyć o co jest tyle krzyku. Zawiodłem się i na książce i na filmie.

użytkownik usunięty
Rennard

nie słuchaj kolegi wyżej książka jest dobra osobiście polecam

ocenił(a) film na 1
Wafel88

Pjooona za krytykę bo też nie rozumiem jak tak nudne filmy można oceniać na wyżej niż 1? A o aktorstwie tak jak piszesz! Peace! ;]

Wafel88

wreszcie ktoś, kto ma podobne odczucia. Mnie tez okropnie drażniła główna bohaterka. Te dziwaczne miny, pewna sztywność postaci, oglądając film tez zastanawiałam się, czemu tak dobrze oceniają tak marna aktorkę. Jak dla mnie , porażka, po prostu wynudziłam się na tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Mala_29

Powinniście nazwać się, nienawistna piątka, albo naczelni hejterzy filmu i książki "Igrzyska śmierci". Przyznaje bez bicia, że książkę mimo iż posiadam, nie przeczytałem jej i stał się automatycznie prezentem dla mojej małżonki. Niestety grubo polecieliście z tematem, sam film od pierwszej do ostatniej części, niesamowicie rozwijał się i o ile pierwsza część to typowe rozrywkowe kino bazujące na młodzieżowej literaturze (strzelanki, zabijanie w lesie i potajemne romanse), o tyle ostatnia część ma bardzo polityczny wydźwięk oraz emanuje napięciem psychicznym między głównymi bohaterami. Jeżeli nie wiecie o czym jest tu mowa, to zapraszam do wikipedia.pl albo google.pl, najlepiej jednak zrobicie, oglądając po prostu sam film. Pozdrawiam i życzę miłego seansu, o by nie kolejnego o pijanym żydzie co grał na skrzypach na dachu, tym bardziej o kowbojach homoseksualistach z USA...:-)

RafStefSzul1981

oj, jakie tanie zagranie, no proszę Cie, tylko na tyle Cie stać... widzę dziwne fobie u szanownego kolegi, a to żyd nie pasuje, a to geje drażnią ..typowy polaczek. Może tematyka Ci nie odpowiada, ale ilość nagród jakie maja te filmy mówi sama za siebie.
A o filmie z tematu, zdania nie zmieniam. Jak to zwykle bywa, kolejne odcinki hitów kinowych często są kręcone na sile , naciągane, co sprawia ze są po prostu kiepskie. Zarówno ja, jak i spora grupa ludzi to wyczula.

ocenił(a) film na 7
Mala_29

Odezwała się 29 letnia koneserka światowego kina z ocenionymi niespełna 500 filmami na koncie, żal dupę ściska, wiem i nie polaczek, ale dumy z pochodzenia polak i patriota. P.S. fakt nie lubię pedałów, lesbijek i żydów. Mów mi antysemita i homofob, bije się w pierś w tym momencie, zobacz...:-(

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

A propos filmy, które dostają statuetkę Oscara nie raz są po prostu, zwykłymi gniotami. Prosty przykład taki, że tak ową przyznano kaszanie roku pt. "Wielkie piękno" i zupełnie nie dostrzeżono takiej perełki jak "Koneser". Takich przykładów w jednym roku przyznawania tego ścierwa hollywoodzkiego znalazło by się więcej, patrz gówniana anty-polska "Ida", więc to słaba argumentacja z Twojej strony dziewczynko mała...:-)

RafStefSzul1981

Ida jest fajna, ale trzeba się wyzbyć kompleksów polskości żeby obejrzeć ten film bez szczękania zębami. A co do "Igrzysk" to również nie czytałem tej broszury nazywanej w tym przypadku przez gimbę dumnie powieścią bo po kilku kartkach ogarnęła mnie fala uczuć, które rozpalały moje policzki w czasie lektury dzieła Marii Konopnickiej. Lubie gdy jest sentymentalnie ale na taki poziom nostalgii za minionym czasem nie jestem jeszcze przygotowany ;-). Niemniej pierwsze dwie części filmu to według mnie absolutna bomba. Kawał dobrego kina przygodowego z mocną dramą w tle i elementami sensacji. Aż dziw bierze, że z tak kiepskiego materiału jaki nie wątpliwie stanowi ta "powieść" reżyser skręcił tak dobry film. "Kosogłosu" nie widziałem bo zwyczajnie nie miałem czasu, ale mimo to, wątpię by kontynuacja tak dobrej serii tak "masakrycznie" zaniżyła poziom jak tu wypisują. Ale w końcu kogo to obchodzi jaka moda i na co teraz w podstawówce i gimnazjum panuje więc po co się przejmować tymi opiniami pisanymi z poziomu 1,21 m wzrostu xD.

ocenił(a) film na 7
vicovaro25

"Ida" jest fajna, "Pokłosie cudowne", bo przecież nie było specjalnych oddziałów prewencyjnych wśród samych żydów, do pilnowania porządków w gettach. Obozy koncentracyjne są polskie, były i zawsze będą, to Polska rozpętała I i II wojnę światową oraz napadła na Niemcy i Rosję. Za to zawsze jakaś trafi się ciemna masa wśród rodaków, która przyklaśnie każdej takiej głupocie, prawda?...:-)

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

P.S. bez dalszych komentarzy, bo nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać?...:-(

RafStefSzul1981

Ani to ani to, po prostu zapisz się na jakiś kurs j. polskiego dla dorosłych gdzie nauczą cię czytać ze zrozumieniem a wtedy zaczniesz odnosić się do tego co ktoś napisał. Wtedy porozmawiamy, bo teraz to po prostu trolujesz.

ocenił(a) film na 7
vicovaro25

Nie ucz ojca dzieci robić, to po pierwsze, sam powinieneś zapisać się i to czym szybciej, do szkoły podstawowej. Czemu zapytasz? Nie posiadasz umiejętności, nie tylko czytania ze zrozumieniem, ale też pisania poprawnego w języku polskim. Nie masz pojęcia o interpunkcji języka polskiego, stąd stawiasz przecinki gdzie popadnie...:-(

ocenił(a) film na 7
RafStefSzul1981

P.S. nie wiem co oznacza 25 w Twoim nicku, chyba nie wiek, ale iloraz inteligencji? O pospolitych, gustach filmowych, nie dyskutuje, nie ma o czym...:-)

ocenił(a) film na 2
RafStefSzul1981

Nie wiem co oznacza 1981 w Twoim nicku, bo na pewno nie iloraz inteligencji (wystarczyły by tylko te dwie pierwsze cyfry) no i chyba nie datę Twego cudownego objawienia się na tym świecie bo w takim wieku już się powinno nie pieprzyć takich banialuków jakby się dopiero co "absolwentem" przedszkola stał @:-) Ale jeśli nawet jest to ta data to zapewne kolejnym cudownym zrządzeniem losu zatrzymałeś się w rozwoju intelektualnym właśnie na poziomie rzeczonego "absolwenta".

ocenił(a) film na 2
RafStefSzul1981

Wiesz co...

ty nie jesteś polaczek...

ty po prostu jesteś palantem @:-)

użytkownik usunięty
Wafel88

Dokładnie, ta seria powinna być wycofana z KIN! bo ludzie przez te gówno tylko kasę tracą

ocenił(a) film na 2
Wafel88

That's Right!!!

W pełni i co do joty zgadzam się z każdym napisanym przez Ciebie słowem @:-)

A patrząc po boxofice całej tej serii to rodzice powinni się zastanowić i za głowy złapać na co i gówniarzowate pociechy przepuszczają ich ciężko zarobione moniaki!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones