PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627599}

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games: Catching Fire
7,3 290 707
ocen
7,3 10 1 290707
6,6 26
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Najlepsza część

użytkownik usunięty

Jak dla mnie to najlepsza część Igrzysk Śmierci :)

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się w 100%

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

ocenił(a) film na 3

Obudź się.. Bo pewnie po nudnym początku jeszcze śpisz.. I fantazjujesz

użytkownik usunięty
Gregfox

Kim ty jesteś? Żeby mi rozkazywać. Wyjdź "znaffco" i nie prowokuj

użytkownik usunięty
Gregfox

I w przeciwieństwie do ciebie koleś czytałem książki, a początek nie był dla mnie nudny. I nie trolluj

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

ocenił(a) film na 5

I serio dałaś temu filmowi 10?

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

jeśli już to dałeś a jak ci się coś nie podoba to po prostu wyjdź...

ocenił(a) film na 5

10 to arcydzieło

ocenił(a) film na 5

I ci z tego że czytałeś książkę gratuluję on (i ja) ocenia film sam w sobie i film jest po prostu średniakiem

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

to jest tylko wasze zdanie i tyle...

ocenił(a) film na 5

Tak samo jak to jest twoje. I nie to nie jest moje zdanie to fakt aktorstwo jest średnie, akcje tylko Przyzwoita a fabuły prosta powyżej 8 nikt nie powinien dać

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

tak to tylko twoje zdanie... i nie mam zamiaru się kłócić kolego...

ocenił(a) film na 10

zgadzam sie:)

ocenił(a) film na 10

Najlepsza część, kocham ten film, i książkę ;)

ocenił(a) film na 7

Jedyna udana.
Zawsze producenci, widzowie, ba, nawet recenzenci pytają z czego wynika jakościowa poprawa tego filmu. A no z wymiany SCENARZYSTÓW (nie, nie reżysera, ten bowiem popełni kolejne znów fatalne części).

Simon Beaufoy i Michael Arndt napisali opowieść zwartą i dramatyczną, to i Francisowi Lawrencowi na pewno dużo łatwiej było wyreżyserować ten film.

Trzeba nowemu reżyserowi uczciwie oddać, że on też wiele rzeczy poprawił, nie ma już kiczowatej charakteryzacji, kostiumów i światła, które tak raziły w pierwszej części Gary'ego Rossa. Wszystko jest metaliczne, realistyczne, ciężkie, twarde. A i do scen akcji ma dużo lepszą rękę. Co nie powinno dziwić, wyreżyserował "Jestem legendą".

Czemu nie kontynuowano współpracy z tymi właśnie scenarzystami?

AutorAutor

Zgadzam się, też uważam, że to jedyna część, która jest dobra jako film. Abstrahując czy na podstawie książki czy nie, jedynak była jak filmy typu "Super-hiper-uber anakonda atakuje 6". Co do 3 zarówno 1 jak 2 część jest ok, choć kilka scen jest strasznymi zapchajdziurami. Jeśli chodzi o samą treść filmów, to - no cóż, powieść pisana przez kobietę i raczej dla kobiet z tym "dziadowskim" romansem i głupim zachowaniem bohaterów. BTW Peeta ssie.

ocenił(a) film na 7
Hitman21

BTW.
https://www.youtube.com/watch?v=IvPT2QuCIOA

Całkowicie nie rozumiem fenomenu Igrzysk śmierci, to jest po prostu średnie, kino klasy B. Nad czym się tu zachwycać? Słaba gra aktorska, ciągnie się jak flaki z olejem, nie ma tu żadnej krwi, ogólnie mało się dzieje i pomysły też liche. 5/10

ocenił(a) film na 8
mateuszkowalski

Właśnie gra aktorska jest bardzo dobra, wszystkich oprócz Peety - on psuje film. Nie ciągnie się tylko wciąga. To że nie ma krwi to chyba nie jest jakaś olbrzymia wada, w wielu innych fantastycznych produkcjach tez jej praktycznie nie widać. Dzieje się sporo tylko jest to rozciągnięte na 4 części dlatego akcja nie jest aż tak dynamiczna. Pomysł był dobry.

ocenił(a) film na 7
Avatar97

A propos Pity:
https://www.youtube.com/watch?v=IvPT2QuCIOA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones