PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 725
ocen
6,0 10 1 10725
5,5 2
oceny krytyków
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

kurde porazka!!! nim zobaczyłem film myslałem ze bedzie wyjebany qwa dosłownie ze spotów wydawał sie wnosic cos nowego do gatunku S-F a tu kiszka ,kaszana i kupa wieje nudą a te efekty no to szydera nie spodziewajcie sie nie wiadomo czego bo sie zaiwdziece.NIEEEE polecam strata czasu lepiej ogladnąć kubusia puchatka

użytkownik usunięty
mariaczos

pffff.... od strony wizualnej właśnie nie ma się do czego przyczepić. Twórcom nie chodziło o to by postacie wyglądały max realnie... to jest film animowany z paroma aktorami i taki miał być!!! co za Lama....

ocenił(a) film na 10
mariaczos

pewnie spodziewał się że będą same efekty specjalne, takie jak w matrixie czy innych filmach. A tutaj "tylko" cudowny klimat, niesamowita animacja...prawie że dzieło sztuki. Ale po opisie można sądzić że to margines społeczeństwa :]

Mikor

Prosze mi tu nie porownywac tego filmu do matriksa. Matrix to pseudo-intelektualna kiszka! Immortel ma niesamowity, odrealniony klimat, wspaniałą muzykę, genialną animację, idealnie pasującą do pokazanego nią świata. Ten film (zaraz po AVALONie) jest dla mnie tym, czym powinien był być matrix, gdyby nie stał się rozdętą milionowymi efektami specjalnymi biblią pauperum.

użytkownik usunięty
Beru

Jezu! człowieku, ty nawet nie wiesz czym jest Matrix. I nie wypowiadaj się nawet dopuki nie pogrzebasz troche w historii, legendach o Świętym Graalu, filozofii postmodrenistycznej, założeniach Zakonu Syjonu, mitologii gerckiej, hinduizmie, dorzuć sobie trochę mechaniki kwantowej, poczytaj pismo święte w przerwach to będziesz na początku drogi.
Ech, słabo się robi po takich wypowiedziach :/

użytkownik usunięty
mariaczos

Stary,badz pewien,ze po "takim" opisie jak Twoj(znaczy,cytuje:"wyjebany qwa" to niestety ale mozna sie domyslic jedyni ze jestes blizej"marginesu spolecznego" nizli znawca kinematrogafii a nie jaki jest naprawde film...wiec oszczedz sobie nastepnym razem komentarzy z Twoim ubogim ,podblokowym slownictwem

no spoko panie znawco kina!! moze i jestem z marginesu ale zaczołem ogladac filmy jak ty jeszcze lizałeś luty mamy, Na tym forum wypowiedziałem tylko swoje skromne zdanie!!!! wiec nie udaj jakiegoś kolesia co ma pojecie na temat filmu bo pewno nawet do kina nie chodzisz....PS ci z tzw marginesu społecznego jak to nazywasz maja lepsze pojecie o filmach niz ty szlachcicu

użytkownik usunięty
mariaczos

milo slyszec ze sa starsi ode mnie tutaj na tym forum,tym niemniej chcialbym Ci zwrocic uwage jesli pozwolisz,iz nie mialem zamiaru ani sprzeczac sie z Toba kto wiecej filmow ogladnal ani tym bardziej kto jest wiekszym znawca kina,Ty czy ja (przeczytaj jeszcze raz moj poprzedni post i SPROBUJ go zrozumiec).................... ................
Juz?
No wiec teraz juz wiesz ,ze chodzilo mi o sposob w jaki czesc bywalcow tego forum wyraza swoje spostrzezenia na temat ogladnietych filmow.Wiem ze nasz jezyk ubozeje(jak kazdy na tym swiecie),ale jezeli juz uwazamy sie za takich "melomanow kina" to okazujmy to w sposob bardziej czytelny i powiedzmy ladniejszy dla oka ,a nizeli tylko wulgaryzmy i nic nie znaczace "wyjebany qwa"... a jezeli juz musisz uzywac takiegoz jezyka,to licz sie z konsekwencjami,a nie obrazaj Pozdrawiam

bez znajomosci komiksu film moze sie nie podobac. ale na pewno kazdy, kto zna tworczosc Bilala doceni jakosc Immortal, bo to rzecz doskonala, w pelni udane przeniesienie pomyslow Bilala na duzy ekran. zachwyca od poczatku do konca.

mrockmail

Popieram wypowiedź poprzednika. Najlepszym wyjściem przed obejrzeniem tego filmu, notabene świetnego jest własnie przeczytanie całej "Trylogi Nikopola" co nie jest aż takie trudne zważywszy, że zostały te albumy u nas wydane... Wracając jednak do filmu, który w 99% opiera sie na stworzonym klimacie an ie tylko efektach specjalnych. Ci którzy znają Enki Bilala wiedzą, że film jest bardzo zbliżony do jego prac, w końcu sam jest reżyserem ;) Ja w każdym razie polecam ten film bardzo gorąco, szczególnie tym którzy lubia ciężki klimat sci-fi a nie mdłą papkę o latających spodkach, którą lubią wszyscy :D ja również...

użytkownik usunięty
grifter_2

i o to wlsnie mi chozilo...nie ogladalem tego filmu jeszcze ale po takich wypowiedziach az ciarki mi przechodza i rwe sie do ogladania...dzieki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones