PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 725
ocen
6,0 10 1 10725
5,5 2
oceny krytyków
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Nie da sie ukryc ale film jest dosc ciezki w odbiorze....ale zauroczyl mnie klimat i oraz jego oryginalnosc.....wplecienie animacji typu Anime swietny zabieg filmowy....kilka razy sie pomylilam i nie bylam pewna czy to jest czlowiek czy obraz komputerowy..:P:P

karolina_lodz

ten film jest ciężki w odbioże ale nie da sie ukryć ze efekty są dośc dobre choć czasami widać szwy miedzy prawdą a fikcją , ja ten film uwielbiam za wszystko nie jest on doskonałym filmem ale ma w sobie to coś no i ten wątek rozerwania Nikopola do Jill milośc gwałt miłośc cięzkie :) do tego swietny Horus :P

ocenił(a) film na 10
karolina_lodz

Ja nie wiem co w tym jest ciężkiego. Jak dla mnie super film i super lekko się ogląda - w ogóle się nie czuje upływu czasu - dosłownie magia, którą się pochłania.

ocenił(a) film na 1
Eleonora

WTF? wy tak na poważnie? ta animacja jest tandetna jak całe to "dzieło",
Ten film to naprawdę pułapka.Szkoda prądu na takie G

Ready2

Rezident spojz na date produkcji filmu :Pa film swoja droga swietny tak jak komiks :)

ocenił(a) film na 1
karolina_lodz

a mnie ten film strasznie się nie podobał. Oglądałam już dawno, dużo nie pamietam. Dotarcie do końca było już na siłę.
Animacje mi sięnie podobały.

pozdrawiam,
Ania

ocenił(a) film na 8
karolina_lodz

Mi film nie przypadł specjalnie do gustu (wyżej w filmach uznawanych za SF cenię społeczne oraz techniczne problemy i dylematy, niż analizowanie uczuć, a zwłaszcza miłości), chociaż jest w nim coś - zresztą dobry trójkąt.
Animacje komputerowe w filmie nie podobały mi się specjalnie, a mianowicie tam, gdzie je zauważyłem. Takie np. więzienie, czy ucieczka przed dy... no wiecie przed kim wyglądały bardzo dobrze, ale niektóre postacie, a zwłaszcza niezmienne oblicze Horusa trochę mnie rozczarowały. Jednakże ich zastosowanie było całkiem logiczne - świetnie ukazywało jak niezwykłym przypadkiem jest całkowicie ludzki Nikopol na tle medycznie rozpieszczonych innych obywateli. Tak czy inaczej - często bywały zbyt sztuczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones