PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 725
ocen
6,0 10 1 10725
5,5 2
oceny krytyków
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

D.N.O

użytkownik usunięty

D.N.O Najgłupszy film jaki widziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najgłupszym filmem Alien który ja widziałem był Obcy kontra Predator a Immortal w porównaniu do tamtego filmu to arcydziało :) Immortal to dosc dobra ekranizacja komiksu tylko trzeba zrozumieć ten film bo jest troche zagmatwany ruch mózgiem i nie wypisuj takich postów jak D.N.O bo chyba nie wiesz wogóle co oznacza ten skrót !!!

no tak popatrzec na to gdyby filmy byly tak rozwiniete w tresci jak twoj komentarz to wole kopac doly niz ogladac filmy

użytkownik usunięty
markin

Jesteś tak żenujący jak ten film X(

a Ty jeszcze bardziej.

ocenił(a) film na 10

Kiepska prowokacja. A jeżeli nie była to prowokacja to chyba mało widziałeś. Nie będę tu spierał się z tobą dlaczego ten film warto obejrzeć, bo jeżeli piszesz to co piszesz oznacza to, że twoja znajomość kina i poziom jest niski i nie zrozumiesz nic z tego co bym napisał. Idź do kina na Scoobie doo.

użytkownik usunięty
barbapapa

Mój poziom inteligencji jest na pewno większy niż na film Scooby Doo. A poza tym każdy ma własne zdanie.

ocenił(a) film na 10

O poziomie inteligencji człowieka świadczą najlepiej jego wypowiedzi"Dno,najgłupszy film jaki widziałem"I Ty to człowieku nazywasz własnym zdaniem,recenzją może?! Scooby Doo postarałby się bardziej...

ocenił(a) film na 1
hellboyjr

Cóż , nie wnikam w iloraz inteligencjii autora tego tematu , ale jednak ma rację...ten film jest naprawdę głupi , a do tego nudny jak cholera , i naprawdę nie mogę go polecić komukolwiek nieznającemu komiksu na którego podstawie został nakręcony.

użytkownik usunięty
marobot_2

hellboy tobie by się przydały teletubisie...

ocenił(a) film na 10

Jeden komentarz mógł Ci się nie udać,ale cztery?To już nie jest przypadek,teraz już wiadomo co sobą reprezentujesz...

użytkownik usunięty
hellboyjr

Idź se oglądnij teletubisie bo jesteś na tym poziomie :)

ocenił(a) film na 10

Brawo,dziecko, kompromituj się dalej!...

użytkownik usunięty
hellboyjr

Ty nawet nie wiesz co to znaczy :)

ocenił(a) film na 10

Dykusja z Tobą bawi mnie niezmiernie, zastanawiam się nawet czy nie dodać Cię do ulubionych...

użytkownik usunięty
hellboyjr

Dodaj,dodaj i tak widać że nie masz kolegów :)

ocenił(a) film na 10

O,to Ci się udało!.Sam już się przekonałeś,że myślenie nie boli aż tak bardzo.Ten pierwszy raz masz już za sobą...

użytkownik usunięty
hellboyjr

O tym pierwszym razie myślenia nie można powiedzieć o tobie :)

użytkownik usunięty

Koniec,Już Nic Nie Pisać

No cóż. Ignorantem jesteś i tyle. Zamiast napisać konkretne argumenty, to jedynie obrzucasz ludzi błotem. Dziecko jesteś i tyle. A że niektóre filmy są zbyt ambitne dla Ciebie... no cóż. Trudno. Miejmy nadzieje, że z biegiem czasu Twoja wrażliwość na piękno zmieni się na równi z szacunkiem do ludzi, którzy mają inne zdanie na dany temat. Łatwo jest powiedzieć DNO, sztuką jest to uzasadnić. Nie potrafisz tego, wiec stawiasz się na poziomie niedouczonego dzieciaka, którzy rzuca mięsem na wszystko czego nie rozumie. Dla mnie to film wybitny. Głęboki. I znajduje się na mojej liście The Best.

uzasadnij.





<za krotki><za krotki><za krotki>




A dla mnie był cudowny, więc kwestia gustu.

Bardzo spodobał mi się spokój w tym filmie. Jakby ktoś znał to proszę o więcej tytułów takich filmów:P

użytkownik usunięty

D.N.O. Jeden z najglupszych i bezmyslnych komentarzy jaki widzialem.
Moze sie wysil na troszke wiecej i uzasadnij, czemu jest to najglupszy film jaki widziales?
Bo jak mniemam nie napisales tego komentarza aby ise pochwalic za umiesz pisac, ale by podjac ewentualna dyskusje( po to sa fora , aby sie wypowiadac i dyskutowac, a nie rzucac pustymi, nic nie znaczacymi haslami).
Z Twojej wypowiedzi nie mozna nic wywnioskowac - co Ci sie konkretnie nie podobalo?Scenografia?Gra aktorow?Rezyseria?Muzyka?Klimat?Nie lubisz filmow sci-fi?Nie znasz tego komiksu na podstawie ktorego film byl krecony(zreszta rewelacyjnie jak dla mnie przeniesiony na ekran)?
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 2

Zgadzam się, dawno nie widziałem tak kiczowatego filmu.

użytkownik usunięty
Olo_25

Reżyseria ,muzyka i gra aktorów

Przyznaję to najgorszy film jaki widziałam.. ;p

użytkownik usunięty
dziewczyna_153

Mnie też to w ogóle się nie podobało.Przez cały film wynudziłem się za wszelkie czasy.Dałem mu 1 gdyż takich "dzieł" nie da się oglądać na trzeźwo.

ocenił(a) film na 1

ten film to porażka ponieważ ten jak ktoś napisał spokój w tym filmie to nic innego jak nuda i brak akcji płytkie dialogi doruwnują tym z m jak miłość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones