The Departed

2 godz. 32 min.
8,0 334 116
ocen
8,0 10 334116
76 578
chce zobaczyć
7,7 25
ocen krytyków
{"rate":7.72,"count":25}
{"type":"film","id":136005,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Departed-2006-136005/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Infiltracja
  • neela96 ocenił(a) ten film na: 6

jak dla mnie średni.. i to bardzo :> wcale mnie nie porwal, wręcz momentami nudził :) obejrzałam do konca tylko ze wzgledu na obsade

• neela96 co jest w nim średniego? za samą sekwencję początkowych scen ten film powinien mieć ocenę 10/10. aktorstwo, dialogi, scenariusz (adaptowany), kinematografia, ścieżka muzyczna - wszystko tip top. po tym co zaserwowało widzom kino masowe w ostatnim dziesięcioleciu ten film jawi się jako jakieś istne arcydzieło. Kino gatunkowe nie jest dla każdego, ale nie trzeba zaraz twierdzić, że film jest średni, bo się nie spodobał - obiektywnie, warsztatowo jest lepszy od 99% filmów jakie powstały. (jeśli nie 99,9%)

Kuba_219 a ja sie wynudziłam za wszystkie czasy i nie zamierzam za to przepraszać :) uwielbiam Leonardo ale moim zdaniem jest to jeden ze słabszych filmów w jakim zagrał :) ani zamysł tego filmu ani jego historia mnie nie urzekły :) niestety
    a chyba o to chodzi w dobrym filmie :) to juz kwestia gustu ale ja zdania nie zmienie, i nigdy nie wróce zeby obejrzec ten film drugi raz bo ...szkoda czasu

• stringer_bell ocenił(a) ten film na: 10

neela96 Nie wstyd tak chwalić się publicznie brakiem gustu? Wracaj tańczyć prison breaka i podniecać się aladynem.

stringer_bell wyrażanie swojej opini to nie wstyd ;) umiem docenić DOBRY film, moim zdaniem ten jest średni i tyle :) skoro tak Cie boli moja opinia to musisz mieć ''ciekawe'' życie >.<

• RideTheWildWind ocenił(a) ten film na: 6

neela96 Mnie tez nie porwal. Z duzej chmury maly deszcz. 1 raz ogladalem go z 10 lat temu i teraz znowu dalem mu szanse. Myslalem ze musze dorosnąć do niego czy cos. Ale nie. Tak jak wtedy i teraz akcja mnie nie porwala. Film nie wciąga jal i cala intryga. Nie czuc jakiejs wiezi z bohaterami. Wahlberg mi sie podobal. Dobre dialogi i to w zasadzie na tyle.

• Sony_West ocenił(a) ten film na: 8

neela96 Ja podczas premiery w kinie (lata temu) tez tak zareagowałem. Wszystko przez to durne czytanie napisów, bo człowiekowi ucieka wiele detali z ekranu. Dopiero na dvd, gdy zauważyłem pewne rzeczy, doceniłem ten film. Scorsese lubi robić puzzle.