PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99445}

Iniemamocni

The Incredibles
7,0 145 057
ocen
7,0 10 1 145057
7,3 29
ocen krytyków
Iniemamocni
powrót do forum filmu Iniemamocni

To żart, prawda? Nawet zabawny, przyznaję.

ocenił(a) film na 10
ByrekK

Też pomyślałam, że to żart, kiedy pierwszy raz weszłam na tutejszy profil filmu. Rozumiem, że ludzie mają rozmaite gusta, ale ta produkcja naprawdę zasługuje na chociaż trochę lepszą średnią. Iniemamocni, mimo popularnej tematyki superbohaterów, jest dość oryginalnym filmem, w którym każdy mógłby znaleźć coś dla siebie (po każdym seansie mam inne przemyślenia). Ale na szczęście fanów też jest sporo.

ocenił(a) film na 10
ByrekK

Powinno być przynajmniej 8

ocenił(a) film na 8
ByrekK

Pewnie sytuacja analogiczna jak z Rango, to znaczy przygłupi rodzice pokazali ten film dzieciom nie sprawdzając progu wiekowego, co później ma odbicie w zaniżonych ocenach świetnych animacji, ale niekoniecznie przeznaczonych dla najmłodszych.

ByrekK

Sam się dziwie jak to ma większą ocenę od Aut, ten film może być dla dzieci jak i dorosłych, jest uniwersalny i pokazuje wiele problemów życia codziennego, jest jednym z kilku oryginalniejszych filmów Pixara

ocenił(a) film na 10
ByrekK

Ja oba uwielbiam i szanuję w tym samym stopniu, także ten.. GUSTA. Oba za niskie oceny, no ale cóż nie jesteśmy tu sami.

ocenił(a) film na 7
ByrekK

Ja nie wiem, jak można się jeszcze przejmować ocenami na filmwebie.

ocenił(a) film na 10
ByrekK

To naprawdę jakieś jaja... "Auta" przy "Iniemamocnych" to przeciętniak!!!

użytkownik usunięty
ByrekK

IMDB:
Iniemamocni - 8.00
Auta - 7.1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones