PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573864}
7,6 17 400
ocen
7,6 10 1 17400
7,6 16
ocen krytyków
Inside Job
powrót do forum filmu Inside Job

Nie pokuszę się o ocenę tego filmu, bo go nie rozumiem. Film ma na celu wyjaśnienie
przyczyn kryzysu, ale dla gościa, który nie ma zielonego pojęcia o ekonomii jest kompletnie
niezrozumiały. Jakiś czas temu widziałem o niebo lepszy dokument. Wszystkie te trudne
pojęcia zostały w nim wytłumaczone na bardzo prostych przykładach, użyto bardzo dużo
piktografik. Jak znajdę to wkleję link, ale jakby mnie ktoś uprzedził to bym się ucieszył, bo
szukam już dość długo i nie mogę znaleźć.

corrny

Może któryś z tych: http://www.metacritic.com/feature/best-and-worst-movies-about-the-financial-cris is ?

ocenił(a) film na 8
corrny

ja się zbytnio nie znam na ekonomi, a mimo wszystko rozumiałem większość zależności.

ocenił(a) film na 10
corrny

tez nie jestem ekspertem, a zrozumialem co i jak, caly ten skorumpowany system byl dobrze wyjasniony,
moze obejrzyj jeszcze ze 2 razy to zalapiesz

ocenił(a) film na 8
corrny

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Może nie jestem mózgiem, może nie rozumiem w 100%. Ale zrozumienie podstaw ekonomii to obowiązek każdej osoby wkraczającej w dorosłe życie. Także na Twoim miejscu nie pisałbym, że nie rozumiem-nie ocenię, tylko usiadłbym na dupie i próbował zrobić wszystko, żeby zrozumieć.

Oczywiście nikt Ci nie broni wybrać inną drogę życia, ale korzystając z internetu i zapewne wielu dobrodziejstw konsumpcjonizmu już tę drogę wybrałeś. Żyjemy w takich czasach, że ignorowanie tej wiedzy sprawi, że na każdym kroku będziesz zwyczajnie dymany.

Ale może to tylko moje zdanie, może są dookoła ludzie szczęśliwi w swej niewiedzy, z pieniędzmi, z kredytami, z paroma dzieciakami.

ocenił(a) film na 9
ryniuu

Czego nie zrozumiałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones