PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025505}

Inspektor Pająk

Inspector Sun y la maldición de la viuda negra
4,6 281
ocen
4,6 10 1 281
Inspektor Pająk
powrót do forum filmu Inspektor Pająk

Byłem na premierze i byłem w szoku jak wiele nazistowskich i faszystowskich podtekstów ma ten film 'dla dzieci'... W szafie pająka widoczna czerwona przepaska ze swastyka? Przez kilka klatek widoczny Mein Kampf? Samolot którym leci pająk na samym końcu wlatuje w World Trade Center? To jest bajka DLA DZIECI? Powinna mieć raczej kategorie wiekową FF - fur fuhrer. Sam pająk w napisach zamiast Inspektor Pająk podpisany jako ADOLF PAJĄK - przypadek? (nie sądze) Nienormalne że taki film dopuszczono do dystrybucji jako bajkę

mok_swagger

Też byłem zdziwiony takimi scenami i podtekstami, co ciekawe były one tylko w dzień premiery a potem chyba zostały wycięte bo znajomi byli i mówili że nic takiego nie pamiętają... czyżby zauważyli co wypuścili do kin i szybko się zreflektowali, cenzurując film?

mok_swagger

Nie wiem, co se ludzie myśleli, ale ten "dla dzieci" film to jakaś k*rwa parodia. Pająk z swastyką, Mein Kampf, samolot w WTC, a sam pająk podpisany "Adolf Pająk"! To nie bajka, to jakaś psychoza. Dzieciaki pewnie wychodzą z kin traumatyzowane. Ktoś tu się zjechał na wyobraźni, serio. Szok, kurde, szok.

mok_swagger

Szczerze myślałem ze baitujecie ale przy samolocie miałem takie xDD kto to przepuścił?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones