PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547189}

Intruz

The Host
6,5 97 197
ocen
6,5 10 1 97197
2,5 8
ocen krytyków
Intruz
powrót do forum filmu Intruz

Panie i panowie :D

użytkownik usunięty

Intruz to trylogia! :D
http://www.thehostmovienews.com/2011/10/thehosttrilogy/

ocenił(a) film na 8

No najlepsza wiadomość dnia jak dla mnie :D Nie mogę się doczekać kolejnych dwóch książek!

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Z jednej strony bardzo się cieszę ale jednak boję się że Meyer popsuje relację Ian&Wanda i Mel & Jared :(. Nie wyobrażam sobie Wandy bez Iana. Chociaż mogliby znaleźć dla niej lepsze ciało , silniejsze.

ocenił(a) film na 3

Tam pisze , że jest planowany ale lepiej żeby SM nie napisała 2 kolejnych książek tylko poprzestała na jednej bo na razie nic nie napisała a jeśli napisze następną za parę lat to ekranizacja dwóch kolejnych książek nie wyjdzie z tą samą obsadą. Czyli nic nie wiadomo :(

ocenił(a) film na 8
nadia87

W sumie racja, bo nie chciałabym innej obsady w każdej nowej części... ale Meyer mogłaby się streszczać i napisać te książki szybciej ;/ Poza tym ma czas na to, jakby teraz zaczęła pisać to spokojnie zdążyłaby, bo po pierwsze film będzie w 2013 roku, po drugie drugi film może być np. 2 czy 3 lata później. Cztery lata na napisanie książki to chyba wystarczająco długo? Ale nie wyobrażam sobie Melanie bez Jareda także mam nadzieję, że jeśli będą następne książki, to nie zepsuje ich uczucia.

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Ale przynajmniej coś zaczyna się dziać :D . Już myślałam że tego filmu wcale nie będzie. Ostatnio mam wrażenie że Meyer sobie odpuściła , teraz teraz trzepie kasę za Sagę Zmierzch.

ocenił(a) film na 8

I tu się nasuwa pytanie czy pisanie sprawia jej przyjemność czy zależy jej tylko na kasie. W sumie ja wiedziałam, że będzie z tego film, bo książka jest cudowna i głupotą by było jej nie wykorzystać :)

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

http://www.thehostmovienews.com/2011/10/casting-narrows-for-male-leads/
To koniec tego filmu . To są w ogóle jakieś dzieciaki! Nie nie nie !

ocenił(a) film na 8

Ale to są tylko kandydaci, spokojnie! Poza tym bardzo prawdopodobne jest, że Iana zagra Erik Fellows, a to świetny wybór. Martwię się tylko o Jareda :( Nie wyobrażam sobie żeby jakiś małolat go zagrał ;/ No i jestem ciekawa kto zagra Wandę w ciele Pet, mam nadzieję, że nie będzie ładniejsza od Melanie, bo Mel w książce jest naj ;D

ocenił(a) film na 8
AnneBoleyn1536

A tak w ogóle to jestem pewna, że nie wybraliby żadnego z nich.

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

To mnie pocieszyłaś , bo się strasznie zdenerwowałam . Tyle czekałam a tu podają Ci aktorów którzy w ogóle nie pasują do roli. Niestety na Iana pasuje mi tylko Somerhalder :( Fellows mi nie pasuje zbytnio ale jest lepszy od tych małolatów. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
AnneBoleyn1536

http://www.stepheniemeyer.com/thehost_movie.html
Tłumaczenie (z góry sorry że kiepskie:))

"Oto oficjalny komunikat prasowy ogłosił datę wydania The Movie Host!:
Los Angeles, Kalifornia, 27 czerwca 2011 r. - Open Road Films ma prawa nabyte, dystrybucji "The Host", wielki kinowej adaptacji bestsellerowej powieści autorki sagi "Zmierzch" Stephenie Meyer. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, "The Host" wyreżyseruje Andrew Niccol ("Gattaca"), który również napisał scenariusz i zagra Saoirse Ronan ("Hanna", "The Lovely Bones", "Pokuta"). Open Road Films wyznaczyła 29 marca 2013 za datę premiery (wielkanocny weekend)."
Producenci Nick Wechsler , Chockstone Pictures Paula Mae Schwartz i Steve Schwartz i Stephenie Meyer. Marc Butan, Jim Siebel i Bill Johnson of Inferno Entertainment, która jest obsługa sprzedaży na rynku międzynarodowym, są producentami wykonawczymi. Claudia Bluemhuber z Reel Silver, który udziela finansowania typu mezzanine, jest również producentem wykonawczym. Roger Schwartz i Lizzy Bradford są ko-producentów.
Główne zdjęcia zaplanowano w lutym 2012 roku w Luizjanie i Nowym Meksyku, w oczekiwaniu na szeroki wydania w dniu 29 marca 2013 roku.

ocenił(a) film na 3
nadia87

Część 2
Od razu informuję, że nie tłumaczyłam wszystkiego gdyż jest tam opis filmu a to już wszyscy wiedzą:D:


"Open Road Films, stwierdził o współpracy z SM: "cieszę się, że jest kolejnym dodatkiem, partnerem w już i tka niesamowitej grupie . Wszyscy zaangażowani mają tyle pasji dla projektu. To naprawdę jest dream team".

"Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Stephenie Meyer, a reszta zespołu filmowego na wydaniu" The Host "," dodaje Tom Ortenberg, prezes Open Films Road. "Nick Wechsler to świetny producent i długoletni przyjaciel i jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z Nickiem i Stephenie i takimi umysłami jak Steve i Paula Mae Schwartz-wnieść tę epicką opowieść o nadziei na duży ekran."
Reszta jest już o umowach itd.:)

użytkownik usunięty
nadia87

Może lepiej żeby dalsze części nie powstały. Obawiam się że Meyer + ekranizacja zupełnie zepsują tą wspaniałą historię i powstanie nam zwykły romans. Stwierdzam to z bólem serca. Tak czekałam na ten film :( ehh. Pozdrawiam wszystkich.

ocenił(a) film na 5
AnneBoleyn1536

jak na razie Erik Fellows był zdecydowanie moim faworytem (nie licząc cichej nadziei na Iana Somerhaldera) ;)

Świetnie, genialnie, cudownie. Ale zamiast planować następne kilka lat mogliby się zabrać za porządny scenariusz, a przede wszystkim jeszcze raz przemyśleć dobór aktorów. Tyle mam do powiedzenia, bo ich pewność co do wychudłej, blondwłosej, wyglądającej jak aniołek dziewczynki na Melanie mnie zabija.

ocenił(a) film na 8
mammoth03

Święta racja.

Moim zdaniem nie powinny powstawać dalsze części.. idealnie się zakończyła pierwsza. Dalsze mogą tylko zepsuć dobre wrażenie z pierwszej części i zrobi sie pospolita. Ale na film czekam :)

ocenił(a) film na 6
unimkowski

@unimkowski całkowicie się z Tobą zgadzam. Choć z drugiej strony, chciałabym poznać dalsze losy Mel, Jareda i całej reszty, to obawiam się, że wyjdzie z tego coś na kształt hiszpańskich telenoweli :/ A jak tylko podadzą datę dokładną i oficjalną premiery filmu, to bez zastanowienia kupuję bilet i idę do kina :)

ocenił(a) film na 5
unimkowski

też uważam, że lepiej czasami nie kontynuować bo można zepsuć coś co już jest dobre

ocenił(a) film na 7

Czemu jeszcze się nie zabrała za te części?
Wątpię, aby były kolejne w takim razie.

boże widze ze stephanie mayer połasila się na kase i brak jej pomysłów, zal mi jej , dla mnie ksiazka jest skończona, juz nie mowiac o tym ze polubilam Melanie a nie Wagabunde

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones