PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541472}

Intryga

Breaking the Girls
5,7 1 661
ocen
5,7 10 1 1661
Intryga
powrót do forum filmu Intryga

Bohaterką filmu jest naiwna studentka, która po utracie stypendium zgadza się na pakt z tajemniczą 'przyjaciółką'. W ramach tej umowy zabijają po kolei wszystkich stojących na drodze do upragnionego stypendium

czarnym100

O co chodzi na końcu tego filmu? To ciało ciągnięte po piasku, to samo co na początku, kto to jest? I o co w tym chodziło?

dalacin2468

To była ich matka , którą zabił jej ojciec , prędzej opowiadała że z braku dowodów śledztwo zostało umorzone. Siostry przyrodnie miały po prostu traumę i po takich przeżyciach potrafiły działać bez skrupułów.

ocenił(a) film na 4
6058145

A j to widzę tak, David ojczym zamordowany przez Alex, był przed laty ojcem albo ojczymem Niny i Sary, który zamordował ich matkę, dziewczyny zemściły się po latach. Świadczy o tym czerwony Mustang oraz jedna scena gdy David niemal rozpoznał sarę, Tak mi się wydaję/

ocenił(a) film na 7
johnyss

dokladnie na tym polega cala glebia tego filmu ;) i jeszcze moment gdy Nina mówi, ze ciezko jej bylo sypiac z Davidem...bo miala obrzydzenie wiec w tym momencie myslala o Alex
:)

johnyss

ja też tak zrozumiałam, że Dawid zamordował matkę Sary i Niny. Według mnie dobry film i te 5,5 gwiazdek to zaniżona ocena.

kalizar

zgadzam się, za niska ocena całkiem przyzwoity dramat i do tego z ciekawym zakończeniem.

ocenił(a) film na 9
kalizar

Fabuła jest bardzo zakręcona ale na pewno wszyscy tu macie rację; David zamordował matkę Sary i Niny. Co do oceny to już niestety normalka, że takim filmom (tzn. młode dziewczyny nawiązują dziwną relację i usiłują coś nielegalnie załatwić w celu osiągnięcia korzyści - w bardzo dużym uproszczeniu) przyznaje się zaniżone noty, bo uznaje się je za "płytkie". Najlepsze są przecież komedie romantyczne z nieskazitelną, ładną parką, wymuszonym humorem i happy endem; takie rzeczywiście płytkie filmy mają z reguły ocenę około 7.

czarnym100

Niby gniot, a tak daje do myślenia... Świetne podłoże psychologiczne, Daję mocną 6!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones