PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 142
oceny
6,1 10 1 35142
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Bardzo Dobry

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie bardzo dobry film SF z niezłą obsadą. Polecam. 8/10.

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Zgadza się, ukręciłby z tego nawet ze 3 sezony dobrego serialu. Ale po co kiedy już mamy The Walking Dead.

BDZ64

Mi też się spodobał, po tak niskiej ocenie nie spodziewałem się, że dam aż 8, ale w tym filmie było coś więcej niż kosmiczny wirus i nierealistyczne sceny. Inwazja niosła przesłanie dotyczące natury ludzkiej. Może trochę szybko się skończył, ale film miał chyba opowiadać bardziej o tej "chorobie" niż walce z nią.

MarcoK

Zgadzam sie. Najwyrazniej wiekszosc nie zrozumiala filmu, skoro tak go krytykuje ... P;)

BDZ64

Nie wiedzieć czemu i mi się spodobał mimo tej niskiej "filmwebowej" oceny. Moim zdaniem Nicole zagrała bardzo dobrze. ;))) Mogłabym obejrzeć go raz jeszcze.

BDZ64

Zgadzam sie. Dla mnie tez 8/10. P;)

ocenił(a) film na 10
BDZ64

Mi też się bardzo podobał. Nawet ze 2 albo 3 razy go oglądałem, tym bardziej, że gra Nicole :)

ocenił(a) film na 5
Bajdan

Dość dobry film w stylu lat 90.Zauważyliście jak młodzi byli Craig i Kidman?A zobaczcie ich w dzisiejszych filmach.Zestarzeli się straszliwie,a to dobiero minęło 8 lat a licząc rok 2014 9.Jednak aktorzy starzeją się szybciej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones