Figurka nr 1 :
http://img834.imageshack.us/img834/9295/hasbroironman3figures00.jpg
Figurka nr 2 :
http://img845.imageshack.us/img845/184/hasbroironman3figures01.jpg
Figurka nr 3 :
http://img525.imageshack.us/img525/184/hasbroironman3figures01.jpg
Figurka nr 4 :
http://img690.imageshack.us/img690/184/hasbroironman3figures01.jpg
Figurka nr 5 :
http://img826.imageshack.us/img826/9295/hasbroironman3figures00.jpg
Figurka nr 6 :
http://img803.imageshack.us/img803/9295/hasbroironman3figures00.jpg
Figurka nr 7 :
http://img132.imageshack.us/img132/184/hasbroironman3figures01.jpg
Figurka nr 8:
http://img832.imageshack.us/img832/184/hasbroironman3figures01.jpg
Figurka nr 9 :
http://img853.imageshack.us/img853/9295/hasbroironman3figures00.jpg
Nie nazwałbym tego figurkami, a raczej zabawkami i to kiepskiej jakości, nie sądzę nawet, by były produkcji Hasbro, chociaż nie można wykluczyć jakiejś taniej serii tejże marki, ale stawiałbym raczej, że to tanie bootlegi z chin .
6 -zbroja dla Pepper Potts/ RESCUE ???? http://theheroicage.com/wp-content/uploads/2010/08/Iron-Man-29-Variant-Cover.jpg
tylko to http://efmonline.files.wordpress.com/2010/10/mvc3-rescue.png?w=510 nic z filmu ale mam nadzieje że ona też będzie miała zbroję
Dzięki ; ) Wydaje mi się, że informacja o zbroi Pepper jest potwierdzona. Ciekawe tylko właściwie po co ją użyje.
dzięki oby tak było a zbroję pewnie będzie miała żeby pomoc Starkowi pomoc pokonać Mandaryna o którym jeszcze mało wiem nie wiadomo czy będzie używał magii czy nowocześniej technologi np zbroi . i gdzieś czytałem że ma być bitwa z dużo ilością zbroi pod koniec filmu. i nie wiadomo na 100 % czy mandaryn będzie jedynym głównym wrogiem
Stark pewnie zbuduję dla niej zbroję, żeby miała ochronę. W trailerze mówi, że próbuje bronić tej jednej rzeczy ( raczej chodzi o Pepper), , bez której nie może żyć. Wątpię w to, żeby Stark pozwolił jej walczyć. Do pomocy ma Iron Patriot oraz własne zbroje, które będzie mógł kontrolować.
Mało realne. Rescue Armor nie jest zbroją ofensywną a defensywną, przynajmniej było tak w komiksie i mam nadzieję, że nie ulegnie to zmianie. Wprawdzie z czasem zbroja Pepper została dozbrojona, ale nadal daleko było jej do zbroi ofensywnych, które przywdziewał Stark.
Dla mnie po prostu jest nudna i mało charyzmatyczna. Uważam, że Stark powinien znaleźć sobie ciekawszą osobę za towarzyszkę życia, taką która potrafi o siebie zadbać(CZARNA WDOWA, nie miałabym nic przeciwko).