PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 342
oceny
7,6 10 1 378342
6,9 32
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Bo sam się zastanawiam. Oczywiście "zdolności" każdego z nich wynikają z czegoś innego, ale chyba najwięcej mocy miał... Superman

hyerzac

Zawsze wolałem tych 'ludzkich', trochę to bardziej 'realne' wyobrażać sobie kogoś kto choćby TEORETYCZNIE ma możliwość faktycznego istnienia. Czyli zostaje Batman i Iron Man. Ale... tutaj wybór też prosty, bo biorę bez zająknięcia możliwości tego, który potrafi... swobodnie latać :)

rhotax

No właśnie to mnie najbardziej "jara", lecisz sobie, luzik pełen, coś pięknego:)

hyerzac

Ja chciałbym być Batmanem

Loklambert_filmweb

Mnie się podoba najbardziej ta mroczna otoczka batmana, ale nie ukrywam, że polatałbym sobie jak superman:)

hyerzac

Jak nie Batmanem to Wolverinem



ocenił(a) film na 8
hyerzac

ja chciałbym być Ryśkiem z klanu

hyerzac

w tym swiecie wystarczy ze nie bedziesz lemingiem i to wystarczy nawet nie posiadajac supermocy

ocenił(a) film na 8
hyerzac

Z tych trzech chyba jednak Batman, bo o ile mi wiadomo Spidey w komiksach przechodzi ostatnio festiwal cierpień i upokorzeń, zaś Iron Man musi mierzyć się z alkoholizmem i jest uzależniony od swojego reaktora. Biorąc pod uwagę wszystkich herosów? Superman, możesz robić co chcesz, jeść co chcesz i korzystać z życia na wszelkie możliwe sposoby, a mimo to będziesz wyglądać i czuć się jak grecki bóg.

ocenił(a) film na 8
hyerzac

A który miał najwięcej kobiet? Oczywiście, że Iron Manem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones