PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467170}

JCVD

6,3 4 877
ocen
6,3 10 1 4877
7,0 4
oceny krytyków
JCVD
powrót do forum filmu JCVD

" JCVD " w tv.

użytkownik usunięty

Filmik " JCVD" będzie do obejrzenia w niedzielę, 10 listopada o 23:45 na TVP 1. Miłego oglądania :)

Dzięki z miłą chęcią obejrzę,ty naprawdę jesteś wielką fanką JCVD naprawdę,pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
janosik_filmaniak

Dzięki. Mam ten filmik na dvd, musiałam go kupić po tym jak go obejrzałam na zalukaj. Fanka JCVD jestem od dzieciństwa, zawsze był moim bohaterem i tak już pozostanie:) Również pozdrawiam.

luzik jak by to cię interesowało to na Tv 6 w piątek leci Za ciosem o 21 ; 35 :)Van Dame w zajebistej formie był w tym filmie pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
janosik_filmaniak

Ooo, super, dzięki! Też mam ten filmik na dvd ale chętnie go obejrzę w tv. Van Damme świetnie się wtedy prezentował.

ocenił(a) film na 8

Oglądałem ten film w 2008r.Wywarł na mnie piorunujące wrażenie.Nigdy nie przepadałem za gościem ale w tym filmie zagrał po prostu.....siebie.I tym właśnie zasłużył sobie na wysoką ocenę.Film prawdziwy jak cholera-mimo scenariusza.Dla mnie 8 a nawet 9 i basta.
Pozdro:)

użytkownik usunięty
NastyMosquito

Ja obejrzałam go dopiero w tamtym roku i także wywarł na mnie wielkie wrażenie. Uroniłam nawet kilka łez podczas monologu Van Damme'a a jestem dość " twarda" .Również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

Co prawda to prawda-łza poszła.Kilka faktów lub nawet wszystkie są prawdziwe z tego monologu.Przeżył wiele....Wiele dobrego ale również wiele,wiele złego.Sława czasem może zwrócić się przeciwko człowiekowi.Smutne ale prawdziwe.Takie życie:(
Hej.

ocenił(a) film na 8

02:35 JCVD na TVP1
świetny film
szkoda że prawie nikt nie zobaczy :(

Jeśli nie lubicie filmów z Van Damme-em lub tego typa to polecam. Ten film jest zgoła odmienny od pozostałej twórczości tego pana i mówi trochę o nim.

użytkownik usunięty
mc_aural

Dzisiaj będzie o 23:15, czyli pora dużo lepsza od 2:35 :P Z chęcią zobaczę, jeśli nic pilnego mi nie wypadnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones