PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467170}

JCVD

6,3 4 877
ocen
6,3 10 1 4877
7,0 4
oceny krytyków
JCVD
powrót do forum filmu JCVD
ocenił(a) film na 5
prof_mateusz27

Dokładnie, film przedstawia historię Van Damma ale zmyśloną tak jak w każdym innym filmie.

malysz369

No tak w filmie jest pokazana zmyślona historia i zmyślony Jean-Claude Van Damme, ale ogólnie film jest świetny !

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

No tak tylko niektóre fakty były prawdziwe.

ocenił(a) film na 10
aza_0_9_z_

Sory,nie mówi się prawdziwe fakty.Prawdziwe informacje.

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Prawdą jest, że miał kilka żon, brał narkotyki, rozwiódł się i ponownie zszedł z żoną, z którą ma córkę Biancę.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

prawdą jest, że ten film to gniot niestety...

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Prawdą jest, że ten film to nie gniot.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

niestety jest, robiąc z siebie mazgaja, dużo nie osiągnął, tylko zniechęcił... I jeszcze Kopernik go bił -_-

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Żałosny jesteś małolat. Wracaj lepiej do "Spider-Mana".

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Zastanów co się piszesz ;) Zobacz kiedy konto założyłem a już nie będę małolat ;)

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Konto założyłeś w 2011 roku, wiec co to ma oznaczać niby? Zresztą, nieważne. Możesz mieć 40 lat, ale mentalnie widzę w tobie małolata, wiec małolatem jesteś.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

To samo mogę powiedzieć o Tobie

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Możesz, ale nie będzie to prawdą.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

I na odwrót :)

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Nie będzie to prawdą, ale możesz.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Ależ będzie

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Ogarnij się małolat. Żegnam.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

I vice versa

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Kolejna cięta riposta. Gratulacje!

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Wzajemnie

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Dajesz trollu!

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Tak, wiem, że nim jesteś :)

ocenił(a) film na 9
skalp_el

to że powołuje sie na to kiedy konto założył a potem wychodzi że to rok 2011 to pokazuje jaki z niego jest nieud*cznik i ile jest warta jego ocena/zdanie na temat filmu .

ocenił(a) film na 8
Die_by_the_Sword

Taki mały trollik.

ocenił(a) film na 7
Die_by_the_Sword

Uwierz, że więcej warta niż was dwóch razem wziętych :)

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Drogie dzieci-nie kłóćcie się.Filmweb jest po to,by wyrażać swoje poglądy.Nie ma sensu jeśli dwie osoby spierają się czy film jest dobry czy nie.Ty piszesz ,że się nie podobał i oceną "1" postawiłeś go na półce tuż obok kasowego mega hitu "Kac Wawa"(w sumie gratuluję).Mnie film się osobiście podobał i takie jest MOJE zdanie.Nie będę z tego powodu krzyczał,płakał ani wyzywał innych.Każdy ma swój gust - jeden lubi "Karate Kid" a drugi "Przeminęło z wiatrem".Nauczcie się ludziska szacunku do siebie.Jeden lubi , drugi nienawidzi.C'est la vie ....:D

NastyMosquito

Dobrze żeś napisał :) więc pozwól że się wypowiem :) Mnie ten film się podobał a dla czego??,ponieważ w Filmie nie chodziło o dynamikę akcji tylko pokazuję mniej więcej Vandama z perspektywy normalnego człowieka jak my,czyli wątpię żeby w rzeczywistości jak by był np napad na sklep czy bank to udało by mu się im wszystkim skopać tyłki,ludzie myślą że jak główny bohater filmów sztuk walk i filmów akcji gdzie w scenach rozpieprza dziesiątki uzbrojonych kolesi i w dodatku sam to że w rzeczywistości też by tak umiał zrobić?? oczywiście że nie,więc ten Film pokazuje tak jak by prawdziwe realia jako zwykłego człowieka jakim my nim jesteśmy na co dzień,owszem można sobie wyobrazić że jeden jest tutaj drugi tam trzeci tam a czwarty tam i wyobrazić sobie jak bym zapanował nad sytuacją,że temu bym dał kopa tego bym podciął itd,więc ludzie opanujcie się bo Filmy to jest fikcja to nie jest rzeczywistość i wątpię żeby nawet najlepszy Karateka Ameryki srał by w gacie i nie wiedział co by zrobić,więc skoro nie rozumiecie tematu tego Filmu i nie który z was uważa że to jest gniot to lepiej niech nie piszę,a jak ma już napisać to niech się trochę wysili i napiszę to przynajmniej w paru zdaniach,w szkole was przecież uczą takich rzeczy prawda?? Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
NastyMosquito

Lubię czytać mądre komentarze :)

Posesivo

już na pewno nie jest małolatem :D

ocenił(a) film na 10
jaroslaw16

To czemu dałeś 7/10 ?

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

jest to film oparty na faktach, 99% to fakty

jasiu15

50% max

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

37, sprawdzalem na Wikipedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones