PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536413}

Ja, Frankenstein

I, Frankenstein
5,3 33 472
oceny
5,3 10 1 33472
2,6 5
ocen krytyków
Ja, Frankenstein
powrót do forum filmu Ja, Frankenstein

Jeżeli ktoś lubi tego typu klimaty to nie powinien być zawiedziony a jeżeli ktoś nie lubi to nie
wiem po co ogląda i później wypisuje jakie to gówno i tylko celowo zaniża ogólną ocenę...
Klimat i w miarę ciekawa fabuła to największe plusy tego filmu. Jest to co prawda całkiem
inny Frankenstein niż poprzednie ale takie własnie było zamierzenie... nie jest to może jakieś
wielkie arcydzieło ale jak na film fantasy akcja plus mała nutka horroru spełnia swoje
zadanie... 

Tedi28

Też tak myśle. W tym filmie jest ciekawa historia od 1 minuty jest też akcja i dość fajne efekty. Film jest też nieprzewidywalny bo nie ma 100% pewności że pozytywnie się zakończy np gargulce chcieli załatwić frankensteina zamiast mu od razu pomóc. To nie jest zadne arcydzieło ale ten film jest znacznie lepszy niż niejeden dzisiejszy amerykański hororek na standardowej budowie. 7 mu się należy ocena na gównej stronie jest zbyt niska.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Czekoladowy_Zbysiu

Hehe, a ty pędzlu skąd sie urwales?!Masz szczescie,ze glupota nie boli.bo by cie w kosmos wyje...Ja jestem jednym z najwiekszych przeciwnikow lewackiej ideologii gówniaku.Pewnie nawet nie wiesz co to oznacza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Czekoladowy_Zbysiu

:) jestes lepszy od Smolenia.Ameba umysłowa...

Tedi28

To inaczej: zabraniam ci komentowania na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
Czekoladowy_Zbysiu

Widze ze juz Cie zaczynają banować idioto.Ty chyba portale pomylies, to nie jest wyborcza albo onet,wiec jedna rada, poszukaj czegos bardzo ciezkiego w swoim brudnym mieszkanku m2 i pierd... sie w łeb, tak ale porzadnie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Tedi28

"Jeżeli ktoś lubi tego typu klimaty to nie powinien być zawiedziony a jeżeli ktoś nie lubi to nie
wiem po co ogląda i później wypisuje jakie to gówno i tylko celowo zaniża ogólną ocenę.."

Dokładnie, nie rozumiem tych wszystkich :znafców" od siedmiu boleści - nie lubię ale oglądam albo i nie ale to nie przeszkadza aby trollować na forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones