PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457334}

Jaś i Małgosia

Hen-jel-gwa Geu-re-tel
6,9 1 277
ocen
6,9 10 1 1277
Jaś i Małgosia
powrót do forum filmu Jaś i Małgosia

Witam. Czy ten film można znaleźć gdzieś z lektorem, do tej pory co najwyżej znalazłem z napisami. Z góry dziękuje za info i pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
muran_maciek

lektor zabija kazdy azjatycki film, lektor zaglusza glosy aktorow !

Szybszy

Po pierwsze jak już zagłusza to nie tylko w azjatyckich filmach tylko we wszystkich a po drugie to w cale całkowicie nie zagłusza. Wolę lektora niż skupić się na czytaniu napisów i nie móc w 100% rozkoszować się akcją. A po trzecie to moje pytanie brzmiało troszeczkę inaczej :)

ocenił(a) film na 7
muran_maciek

do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic uwierz mi po obejrzeniu kilkuset filmow bez lektora:) teraz nie wyobrazam sobie innej opcji, stad moje poruszenie

ocenił(a) film na 7
Szybszy

po prostu wiem co stracilem, odkad zaczalem na dobre ogladac azje kino bialych prawie wgole mnie nie interesuje , jest takie zwyczajne, tak jak biali

ocenił(a) film na 2
Szybszy

Ja się nie przyzwyczaiłem, sporo filmów oglądnąłem z lektorem i sporo z napisami (bo niestety, ale wiele z azjatyckich filmów nie ma lektora) i jak dla mnie nie zależy mi na tym by słyszeć oryginalne głosy bez zagłuszacza (lektora), wolę tak jak muran_maciek w pełni skupić oczy na obrazie, a słuch na lektorze, bo wiele razy wkurzało mnie, że muszę wzrok rozdzielać między napisami i obrazem. Mimo tylu filmów oglądniętych z napisami, nie przyzwyczaiłem się do nich i nie przyzwyczaję i nie zamierzam, zawsze jak tylko mogę szukam filmu z lektorem, do którego się już przyzwyczaiłem... Równie dobrze ja mogę namawiać cię do przyzwyczajenia się do filmów z lektorem... Tak to już jest, ty cenisz sobie oryginalne głosy, a dla mnie ważniejsze jest aby wzrok nie był odciągany od obrazu przez napisy. Każdy lubi co innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones