PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151391}

Jack Frost 2: Zemsta zmutowanego zabójczego bałwana

Jack Frost 2: Revenge of the Mutant Killer Snowman
3,5 223
oceny
3,5 10 1 223
Jack Frost 2: Zemsta zmutowanego zabójczego bałwana
powrót do forum filmu Jack Frost 2: Zemsta zmutowanego zabójczego bałwana

Jakaś pomyłka

ocenił(a) film na 2

Pierwsza część to kino familijne a druga to horror??? Co się z tymi filmowcami dzieje, już im się w głowach poprzestawiało

opoz

chyba tobie:P. przeciez pierwsza zes to horror tyle ze pomyliles sie z innym filmem o tym samym tytule

ocenił(a) film na 2
martinesek1

Wiem, moja pomyłka. Niedawno film ten podrzucił mi mój brat i powiedział, że to horror (jestem fanem tego gatunku). Ja mu odpowiedziałem, że już widziałem ten film i nie był on horrorem, tylko komedią familijną (dość słabą) z Michaelem Keaton'em. On jednak powiedziałe, że to jest horror i żebym sobie sam obejrzeł. Tak też zrobiłem i okazało się, że "Jack Frost" to i komedia i horror, dlatego byłem zdziwiony, tym co na tej stronie zobaczyłem.

W ramach rekompensaty dla tego tytułu, dodałem parę rzeczy do pierwszej części (obsade, plakat i coś tam jeszcze).
Wiem, że się podnieciłeś, że odkryłeś moją gafę, ale już poprawiłem swój błąd, szkoda tylko, że ten wpis jest widoczny, bo niewtajemniczonych może zmylić.

opoz

no ok ja tez uwielbiam ten gatunek i ogladnal bym kazdy horror. jacka frosta tez. mimo ze go nie widzialem, czytalem o nim na stronce internetowej o horrorach. chetnie go zobacze.:P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Zandarm

Ciekawy opis swojej rodziny, spora elokwencja wypowiedzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Zandarm

No wiem, nie musisz powtarzać, czym jest twoja rodzina, wszystko już wiem.

opoz

Już jest zgłoszony do moderatora, przecież ten ułomek nie może pisać takich rzeczy. Zakompleksiony dzieciak, który pewnie jest jeszcze ( i zostanie na pewno) prwiczkiem. Idź mutancie na wysypisko szukać przygód, twoja familia już tam jest.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zandarm

Jak nie umiesz się wypowiedzieć w rytyczny ale kulturalny sposób, to po co mam patrzeć na twoją wypowiedź. Zaniżasz poziom tego portalu, a patrząc jak się zachowujesz, gdy ci punktów nie dodają, jestem pewna, że mam do czynienia z osobą słabą i zakompleksioną w dodadku z beksą, płaczkiem i lamenciarzem.
Pewnie w młodości ciągnąłeś byka za wymię, myśląc, że mleko poleci.

SPONA

Do żandarma:
Jestem nowym uzytkownikiem i od razu sprawdzalem sobie gorace tematy i trafilem na ciebie. Jestes bezczelnym dzieciakiem, niepotrafiacym sie wyslowic, ktory w dodadku ma kapuste zamiast glowy. Przez takich jak ty odechciewa sie czlowiekowi przegladac tematy zalozone na filmach. Prostak i marny znawca kina, tylko to na mysl mi przychodzi.

ocenił(a) film na 1
Jasiu_S_

Me ulubione filmy to klasyki kina a wasze no cóż tytuły mówią same za siebie !
A jak możecie mówić że jestem marnym znawcą kina !
Skad tak uważacie ?
Dlaczego ?
Wy lubicie nowe gnioty jak Gwiezdne Wojny i Karol a ja lubię klasyki. co w tym złego ?
A czsem bluzgam bo do was nic nie dociera !
Najbardzeij do fanatyków papieża JP2 !!!
ODCZEPTA SIĘ , IDZCIE SE DO ŚWIATA BADZIEWIA KINOWEGO JAK KAROL I GWIEZDNE WOJNY) Jak można mówić że moje ulubione i tem które mają 10 to dramat: Czy Tam Gdzie rosną pozimomki ( Bergmana ) Siódma Pieczęc czy Obywatel kane to gówno i badziew toż to klasyki , filmy klasy A. To że wy tego nie rozumiecie i to dla was za trudne to ,idzcie oglądać filmy z 2004r. badziewiarskie i prymitywne !
Żal mi was . ja się lepeij znam niż wy , bo u mnie klasyki dostają 10 a u was gnioty i smrody

Zandarm

No, rzeczywiście, klasyki, wymieńmy parę z nich:

"Alf", "Goście, goście", "Duży", "Eryk, wikinng", "Sahara", "Stożkogłowi" - już wiem, czemu jesteś taki inteligentny", "Pożeracze czasu" - nieudana ekranizacja Kinga, "Polowanie na mysz", "Marsjanie atakują" - już wiem jak wyglądasz, "Piąty element", jeszcze było coś o zombi - ocena 9, "Magia miłości" i wiele, wiele innych"
Nie żartuj chłopaczku, ty sam jesteś klasyk, takiego jak ty, to powinni oprawić w ramki i wywiesić w muzemu, jako okaz głąba.

ocenił(a) film na 1
SPONA

ale klasyki ominęłaś :a Pottier z Hotelu Atlantic , Siódma Pieczęc, Obywatel Kane ?
Co ?
lekkie komedie też są nieukrywam bo lubię nie tylko klasyki ale też czasem oglądnąć coś lekkieg też mam prawo co ?
A ty co oglkądasz : Gwiezdne Wojny Noc Żywych Trupów i Karola !
To są denne obrazy!
Dlaczego ominęłaś klasyki? Bo bałaś się przyznać do błędu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zandarm

Żandarm, chyba każdy ma prawo do własnej opini co? Ty lubisz dajmy na to Obywatela Kane, a ktoś inny woli Jack Frost... Poza tym, jeśli ktoś wyraża swą opinię na temat czegoś czego nie lubisz, t ochyba zaeaz nie musisz wyzywać całej jego roidziny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
SPONA

dobra spoko , koniec z bluzgami !
Takie wrzucanie na rodziny i na siebie nie ma sensu. Przepraszam i wy też mnie przeroście i koniec. Myślę że jak już więcej nie napiszemy nic na wsólnym forum to będzie dobrze.
:-(
Sorky , koniec wyzwisk . Papapapa

Zandarm

Taa, klasyki, jasne, hehe.
Ciagle piszesz to samo-"Ja lubię klasyki, a wy oglądacie badziewia", to jest żałosne. A jak według ciebie GW to badziewie to widać, jak znasz się na kinie. Śmieszny jesteś, założyłeś na blogu temat, w którym ludzie mieli pisać, co o tobie myślą, ale że nic pozytywnego się tam nie znalazło, to temat wywaliłeś. Nikt cię nie lubi, ale nie dlatego, że ogladasz klasyki, tylko dlatego, że wszystkich obrażasz i polskiego dobrze nie znasz.

ocenił(a) film na 1
Veda12

ariano ten temat jest juz zakończony a sama widziałąś jak łądnie teraz odpisuję na twoje komenty na moim blogu. A po wielkich aferach usunąłęm u sibie brzydkie teksty a niestety to zosstało . A popatrz na datę. To przestarzałe i byłem wtedy inny

Zandarm

Ludzie się zmieniają, na moje posty odpowiedziałeś kulturalnie, ale nie mogę przejść obojętnie obok tekstu, w którym ktoś pisze źle o GW.
Skoro się zmieniłeś to bardzo dobrze i będę Twój blog odwiedzać częściej. Bo chyba da się z Tobą pogadać. Zapraszam więc do siebie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Veda12

Gw może są fajne ale stwierdzenie że klasyk to mnie zabolało. To naprawdę film bardzo łądnie zrobiony oraz zagrany ale to tylko przygodowa bajka dla fanó i nie jakiś klasyk ! Pozdrawiam i zapraszam do siebie !

Zandarm

Stare GW to już jest klasyk. Ale spierać się z Tobą nie będę. Przygodową bajką dla fanów można nazwać np. "Willow", ale nie GW.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Veda12

ArIANO ja uważam że GW są fajnym filmem i sam je lubię ( te stare części ) mam je nawet w ulubionych , ale klasykiem nie są bo według mnei to film raczej przygodowo fantastyczny ( dla młodzieży ) a klasykim są mądre filmy z lat 30 i np. 20 lub 40 któe zmieniły spokrzenie na świat ( oczywiście gW też tak zrobiły ale to raczej film fantastyczny ) klasykiem bym go nie nazwał ( chociaż klasykiem jest on w swoim gatunku ) ale wśród filmów najlepszych wdziejach ludzkości ( nie według gatun kó ) bym ich nie umieścił tylko w gatunku są nakjlepsze ale w konkurencji z Dziełami Kurosawy czy Bunuela są paproszkiem. Pozdrawiam

Zandarm

Nigdy się z tym nie zgodzę, więc nie ma sensu tego ciągnąć. GW całkowicie odmieniły kino, mnóstwo reżyserów sie na nich wzorowało. Poza tym nie jest to film dla młodzieży, to film dla każdego. I GW są mądre, to nie jakaś głupia nawalanka z efektami. GW znajdują się na liście najlepszych filmów wszechczasów(bez podziału na gatunki, to ogólna lista). Lepiej zakończmy tą dyskusję, bo ja zdania nie zmienię, Ty też, szkoda czasu.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Veda12

też tak uważam skończmy to :-)
Ja mam inne zdanie niż ty więc lepiej się nie kłócmy , pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Zandarm

Na zakończenie dodam ze według mnie najlepszym filmem gatunkowo podobnym do gw jest odyseja kosmiczna 2001

Zandarm

Każdy ma inne zdanie. Nie wszyscy musimy lubić to samo, zacznijmy od tego.

stella

co ty pierdolisz? naćpałeś się?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones