PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629392}
6,8 74 207
ocen
6,8 10 1 74207
6,6 13
ocen krytyków
Jack Reacher: Jednym strzałem
powrót do forum filmu Jack Reacher: Jednym strzałem

Jack Reacher 8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry filmik, sprawnie zrealizowane kino akcji, dobra gra aktorów, warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
jakubchycko

Tak, dokładnie.

ocenił(a) film na 8
jakubchycko

Jak najbardziej warto zobaczyć mi kolega polecił ten film no i wielkie dzięki mu za to bo filmik świetny najbardziej podobała mi się akcja z pościgiem i ta w kamieniołomie.Tom Cruise trochę już stary ale i tak nadal nie zawodzi najbardziej jednak pobadała mi się gra aktorska Jai Courtney nie grał dużo tutaj ale dobrze odegrał czarny charakter no i Rosamund Pike również okej błyszczała tutaj seksapilem ale było widać że to był zaplanowany zabieg twórców.Ode mnie mocne 8/10 i również polecam bo prócz akcji można się również nieźle uśmiać :D.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
jakubchycko

Gra pani adwokat była mocno taka sobie , cały czas była jakaś taka sztywna .

użytkownik usunięty
Alicja_zaczarowana

Ona tak ma. Nie cierpię tej aktorki.

ocenił(a) film na 7
jakubchycko

7/10

Byłoby 8, ale cały czas Cruise nie pasował mi jako Jack Reacher. Nie przez grę aktorską, bo ta była dobra, a przez fakt, że nie miał gabarytów bohatera prozy Childa i to - mnie osobiście przynajmniej - zepsuło troszkę odbiór filmu.

jakubchycko

Zgadzam się. Film jest naprawdę dobry i mam nadzieję, że Cruise zrealizuje w przyszłości coś w podobnym stylu.

ocenił(a) film na 8
kazacker

Dla mnie też super. Myślałam, że to może będzie jakaś wielka sensacja, strzelanki, bójki, wyścigi - nic w tym rodzaju. Dobre kino, ciekawe. Świetna gra i rewelacyjne dialogi.

ocenił(a) film na 7
monikaa13

dobre kino, warte uwagi ;)

ocenił(a) film na 4
monikaa13

Oglądałeś w ogole ten film? Nie było bójek wyścigów i strzelanek ?

ocenił(a) film na 8
Brat_Dextera

No na pewno nie tyle ile się spodziewałam. Nawet mogę rzec, że mało tego było i dobrze.

ocenił(a) film na 4
monikaa13

Było dokładnie tyle co w innych filmach tego typu: pościg jeden - wiecej nie ma prawie nigdy bo są drogie do zrealizowania. Strzalka jedna nie licząc sceny początkowej ale za to przez kilkanaście minut, czyli typowo na kino akcji, bójki hmmm dwie , a nawet trzy. Scena gdy JR rzuca broń żeby sie pobić z przeciwnikiem po prostu śmiesza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones