PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629392}
6,8 74 202
oceny
6,8 10 1 74202
6,6 13
ocen krytyków
Jack Reacher: Jednym strzałem
powrót do forum filmu Jack Reacher: Jednym strzałem

http://www.filmweb.pl/person/Shane+Van+Dyke-81704

Wiem, że aktor to nie za dobry, ale jest w wieku bliskim Reachera z "Poziomu śmierci", no i jest wysokim blondynem.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Buahahaaa rezyser tytanic 2.
Co jeszcze???? Krzyzacy 2 czy moze posejdon 3 o ile nie powstal...

ocenił(a) film na 6
lukagrabo

Podkreśliłem przecież, że chodzi mi o niego jako o aktora o konkretnym wyglądzie zewnętrznym. Jego twórczość "z drugiej strony kamery" nie powinna tu być brana pod uwagę. I powstrzymaj się, proszę, od takiej reakcji, bo tylko dajesz świadectwo swojej niedojrzałości (mówię, jak odbieram Twoje zachowanie, to nie przytyk, ani próba prowokacji).

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Ale nikt nie wybral go na zagranie tej roli i to miedzy innymi dlayego ze jest slaby.
Nie bierze sie aktorow do rol tylko dla tego ze sa podobni w opisie np z ksiazka tylko dla tego ze odpowiadaja wymoga scenariusza i wizji rezysera.
A ty nie krytykuj mnie za reakcje bo to smieszne jak ktos probuje nakrecic Tytanic 2, to poprostu jest slabe.
A przytyczki o niedojzalosci no nie wiem to chyba flagowa riposta maloletnich na filmwebie.
Pozdro

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Przerzuc sie na Avengers albo Kapitana Ameryke, Thora, to nie jest film dla Ciebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones