PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 80 919
ocen
7,4 10 1 80919
7,5 32
oceny krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Średni

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie najsłabszy film Tarantino. Akcji było tyle co kot napłakał a film ciągnął się w nieskończoność choć obsada świetne dobrana i dobra rola Samuel L. Jackson ale to tak filmu zbytnio nie ratuje. Jak planujecie obejrzeć ten film to na kanale Filmbox ze świetnym lektorem który nie boi się tłumaczyć przekleństw. 5/10.

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Akcji było tyle ile w kultowych filmach Tarantino takich jak Pulp Fiction, Rzerwowe Psy czy Death Proof, więc kompletnie nietrafiony zarzut.

ocenił(a) film na 5
AzoriuSS

Akurat nie. Bo w Pulp Fiction trochę się więcej dzieje i ogólnie jest dobrze zrobiony.

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Może Ci się wydaje, ponieważ Pulp Fiction jest moim zdaniem znacznie lepszym filmem od Jackie Brown. Jednak przesadzasz, w każdym filmie Tarantino stawia na budowanie klimat, dialogów i niepowtarzalnych scen. Akcja to drugorzędna sprawa.

ocenił(a) film na 5
AzoriuSS

Akurat Pulp Fiction jak i Sin City to są dwa moje ulubione filmy Tarantino.

ocenił(a) film na 7
BDZ64

Z tym że Sin City to w większości robota Roberta Rodrigueza. A co do Jackie Brown - zgadzam się, świetna rola L. Jacksona, dialogi, kultowa muzyka i ogółem wszystko, co w filmach Tarantino może się podobać, niestety tym razem trochę mnie przynudzało.

ocenił(a) film na 7
pruchor101

Film jest bardzo dobry, jednak w porównaniu do Pulp Fiction , Bękartów czy Wściekłych psów wypada słabiej, Jednakże moim zdaniem nie jest sporo gorszy.

ocenił(a) film na 5
BDZ64

fakt, najsłabszy.

użytkownik usunięty
BDZ64

Jak widziałem ten film za pierwszym razem, to średnio mi się podobał, na fw miałem wystawioną ocenę 4. Ale nie ważne, zobaczyłem Jackie Brown kolejny raz i film zyskał w moich oczach. Solidnie opowiedziana historia. Wszystko dobrze.

ocenił(a) film na 5

Może masz racje. Aprobuje obejrzeć go kiedyś drugi raz.

ocenił(a) film na 10
BDZ64

to ty "geniuszu" nie wiesz ze w filmach Tarantino nie chodzi o akcje tylko zupelnie co innego? Zupelnie twoje zarzuty sa z dupy, a film swietny

ocenił(a) film na 5
black_bastard

Wiem sherlocku że w filmach Tarantino nie ma nigdy dużo akcji, tylko bardziej chodzi o dialogi. Ale po prostu ten film nie przypadł mi do gustu, jak już napisałem kiedyś spróbuje go obejrzeć drugi raz może ocena się zmieni.

ocenił(a) film na 6
BDZ64

To jest nas co najmniej dwóch - ja też nie lubię Jackie Brown - zupełnie mi nie podszedł - "za mało Tarrantino w Tarrantino" - no ale to w końcu jedyny Jego film na podstawie scenariusza innej osoby - I TO PO PROSTU WIDAĆ I CZUĆ...
P.S. równie słaby jest Grindhouse death proof - tam niestety są puste, babskie dialogi o dupie Maryni - cytując Adasia Miałczyńskiego z Dnia świra - gdaczą te baby o niczym - ocena u mnie zawyżona do 7/10 z sympatii dla Quentina i Kurta Russela...

ocenił(a) film na 7
BDZ64

Początek dobry,później już gorzej...

ocenił(a) film na 10
BDZ64

Ja nie mogę się zgodzić. Dla mnie Jackie Brown jest wspaniałym filmem. Obsada, muzyka, scenariusz. Po prostu rewelacja. Fakt, to inny obraz niż Wściekłe Psy czy Pul Fiction, ale uważam JB za jeden z najlepszych filmów u QT, zresztą wszystkie filmy QT to dla mnie uczta.

ocenił(a) film na 6
BDZ64

Cienki ten film jak siki nutrii, fatalna rola deniro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones