PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 177
ocen
5,9 10 1 53177
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

Film jak dla mnie "perełka" lepszy choć inny niż "Jak zostałem gangsterem". Nie do końca rozumiem negatywne komentarze, bo Ja oglądając film jakikolwiek , wiedząc o czym jest fabuła to spodziewam się mniej więcej co to będzie za film. W tym przypadku był dokladnie taki jak myślałem a nawet więcej.... był lepszy niż myślałem. Za długi???.... hmm.... raczej powiedział bym że za krotki , ale wiem ze ciężko by było upchnąć tam więcej szczegółów i wątków jakie też byłyby istotne dla całej historii. Według mnie sprawnie opowiedziana historia gościa , ktory napewno zasłużył na to by o nim zrobić film. Pamiętam z dzieciństwa ze Nikoś elektryzował całą Polskę i nawet Europe w pewnych momentach. Dając ocenę 10 z pełna świadomością wiem że to perełka polskiej kinematografię, a Pan Włosok wyrasta w moich oczach na epokowego aktora , który w całym banale polskich przezroczystych
celebrytow pokroju Adamczyka czy innych Karolakow jest niczym trufla. Będę kibicował temu artyście. Obsada dobrana Wręcz idealnie każdy stanął na wysokości zadania może poza Panią Wieniawą choć charakter jej postaci w sumie pasuje, bo jeżeli postać wywiera w Tobie jakiekolwiek emocje to znaczy że coś w tym jest a wywarła sporo emocji akurat u mnie tj. Zażenowanie, złość, żal itp. Podsumowując krótko:
Kawul jest cholernie zdolnym gościem, bo nie jest z branży a mam wrażenie że wciągnął nosem całą krajową konkurencję he he . Także Panie Kawulski czekam na więcej bo już wiem że jest Pan jak Paluch w rapie....słucham w ciemno bo wiem że nawet jak tematyka mi do końca nie leży to idzie z nim jakość , która wybacza wszystko. Dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones