PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 52 877
ocen
5,9 10 1 52877
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

strasznie irytująca postać, w dodatku zawsze gra kwadratowo, na siłę próbują z niej zrobić aktorkę

ocenił(a) film na 3
Burnett

Nie nadążasz za czasami. Niedługo bez instagrama kariery nie utrzymasz. Już teraz wystarcza sam instagram do zrobienia kariery.

ocenił(a) film na 8
AdamZgr

Dla mnie też za dużo jej... Są inne, lepsze aktorki, może to hejt, ale ... No właśnie 'ale' ... Filmowcy, postarajcie sie, żeby widzom zatkało gębę... Aczkolwiek, soundtrack jest super, chociaż nie za bardziej pasuje do poziomu filmu

ocenił(a) film na 8
MrsMeg

Właśnie!!! Pan Seba Fabiański mnie zadziwił!!! Często gra takiego (za przeproszeniem) przygłupa, ale tu byłam zaskoczona!!

ocenił(a) film na 6
MrsMeg

Oooooj, ktoś zapomniał przełączyć konto, hahahaha!!!

AdamZgr

Wieniawa zagrała w końcu rolę do której ją stworzono czyli prostytutki :)

ocenił(a) film na 6
WybrednyCham

Ale z Ciebie w(yb)redny cham!

AdamZgr

Pojawiła się Wieniawa i skończył się film. Fabijański do grający do tej pory ciekawie po dojściu roli Wieniawy stał się niezjadliwy, przerysowany. Sama Wieniawa jeśli miała grać tempą dziunię to mogli jej nie dawać scen, w których się odzywa. Kojarzę tę dziewczynę z Rodzinka.pl i jakiegoś dwu częściowego horroru (równie "dobrze" zagrane role). Nie jestem do niej uprzedzony. A może do tej pory nie byłem? Podsumowując. Rola zagrana przez tę aktorkę mnie drażni i wpływa znacząco na końcową ocenę filmu.

ocenił(a) film na 4
AdamZgr

Odp...dol się od Wieniawy! Zazdrościsz, leczysz kompleksy? To nie rób tego na forum publicznym!
A dziewczyna bardzo dobrze sobie radzi.

AdamZgr

Oj tak.....

ocenił(a) film na 3
AdamZgr

Oni tu wszyscy byli drewniani, a najbardziej Janda (stara jest i już powinna sobie darować).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones