PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 164
oceny
5,9 10 1 53164
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

Hej! Kto wie jaki to utwór 1:53 , gdzie Nikos wciąga kreskę i Janda opowiada ze to początek końca Nikosia i świat przyspiesza a główny bohater tak jakby w zwolnionym tempie.

ocenił(a) film na 6
reptail11

Nie wiem, nie sprawdziłem...

reptail11

Cyt. z dzisiejszego wpisu na fb Matheo

"W związku z bardzo licznym zapytaniami odnośnie utworu "wrong signs" z 1h 53min filmu informuje Was, że wraz Kasia Popowska i Shimz czyli współautorami tej kompozycji pracujemy usilnie nad stworzeniem wersji dla Was. Na potrzeby filmu stworzyliśmy w zasadzie fragment, który to postanowiliśmy rozbudować i opublikować jeśli wytworzy się wokół niego zainteresowanie. Skoro więc się tak stało, działamy żeby pełna wersja mogła do was trafić jak najszybciej więc spodziewajcie się wkrótce informacji na ten temat.
Pozdro !"

reptail11

Cyt. z dzisiejszego wpisu na fb Matheo

"W związku z bardzo licznym zapytaniami odnośnie utworu "wrong signs" z 1h 53min filmu informuje Was, że wraz Kasia Popowska i Shimz czyli współautorami tej kompozycji pracujemy usilnie nad stworzeniem wersji dla Was. Na potrzeby filmu stworzyliśmy w zasadzie fragment, który to postanowiliśmy rozbudować i opublikować jeśli wytworzy się wokół niego zainteresowanie. Skoro więc się tak stało, działamy żeby pełna wersja mogła do was trafić jak najszybciej więc spodziewajcie się wkrótce informacji na ten temat.
Pozdro !"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones