PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 184
oceny
5,9 10 1 53184
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

Czy ktoś jest w stanie napisać obiektywnie czy ten film jest dobry czy nie? Recenzentom Filmwebu często ciężko zaufać (Dem i hipsterka przodują w swoich nietrafionych recenzjach), a komentarze w większości można włożyć do dwóch worków; jeden z hejtami na kolejny polski film i drugi z pochwałami od ludzi, którzy chwalą „365 dni”. „Jak zostałem gangsterem” wyłączyłem po 30 minutach, bo nie toleruję kopiowania (nie inspiracji) stylu innych reżyserów. Filmu nie oceniłem, bo nie obejrzałem. Jak więc jest z tym obrazem? Kolejna kopia czy film w nowym stylu z autorskim podejściem do tematu?

ocenił(a) film na 3
MrsSpock

Widzę, że mój komentarz się nie wstawił, więc jeszcze raz. Co prawda dużo tu trolli, ale można znaleźć swobodnie kilka opinii zgodnych z rzeczywistością. Ja Ci powiem w ten sposób - ludzie, którym podobała się jedynka, generalnie są bardzo zawiedzeni "dwójką" (żaden to sequel, raczej coś na kształt nieudolnego prequelu) więc myślę, że osoby, którym jedynka się nie podobała, jak Ty, mogą bez żalu odpuścić sobie "dwójkę". A co do kopii, niestety JPG jedzie amerykańskimi, dużo zdolniejszymi kolegami po fachu zdecydowanie za mocno.

Prawdziwy_Rychu

Dziękuje za odpowiedź. Za twoją radą odpuszczę sobie ten film i obejrzę coś innego, bo listę filmów do nadrobienia wciąż mam dość obszerną. Pozdrawiam.

MrsSpock

No ale musisz obejrzeć film, żeby samemu wyrobić sobie opinię, a nie wyrabiać jej na podstawie opinii innych, które to opinie z góry krytykujesz, choć nawet nie widziałeś filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones