PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 177
ocen
5,9 10 1 53177
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

...mówię całkiem szczerze ze gdybym nie wiedział ze reżyserem jest Kawulski to bym pomyślał że to nowy film Patryka Vegi bo jest bardzo podobny styl.Nie mam nic do stylu Vegi ale smutno mi ze Kawulski ewidentnie wzoruje się na Vedze.Moim zdaniem największą bolączką filmu jest scenariusz i to ile trwa.Wkurzalo mnie w tym filmie tez to ze całość wyglądała jak jakaś kur.wa parodia a nie film na poważnie.Historia NIKOSIA miała dużo dramatycznych momentów i uważam że film powinien być zrobiony zupełnie na poważnie bez kopiowania filmu Najmro.Życie Nikosia to był naprawdę świetny scenariusz na film tylko bardzo dobry scenarzysta mógł to wszystko fajnie napisać. Przez bezsensowne dialogi i sceny film trwa ponad 3 godziny i wygląda naprawdę jak kopia filmów Vegi.Panie Kawulski po chu.j zrobiłeś z tak poważnego tematu komedie obyczajowa trwająca ponad 3 godziny.Mogło być świetnie a jest średnio.PS.MOIM ZDANIEM JEDNA Z NAJLEPIEJ ZAGRANYCH POSTACI TO SILVIO GRANY PRZEZ FABIJANSKIEGO.TO JAK TEN FACET ZAGRAŁ TO BYŁO COŚ PIĘKNEGO I PRZYCMIL WIELU ZNANYCH AKTORÓW Z TEGO FILMU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones