Jak się pozbyć cellulitu

2011 1 godz. 53 min.
4,9 47 162
oceny
4,9 10 47162
4 202
chce zobaczyć
4,2 5
ocen krytyków
{"rate":4.2,"count":5}
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu
  • :) teksty i sceny - wręcz kultowe! Krystaian genialny i nie tylko on. Zart i ironia w każdej scenie:) Polecam, ale tylko tym co
    poczucie humoru mają. Tu pies nawet świetnie zagrał!

• Szczypek_WRC ocenił(a) ten film na: 2

BEAtaBEA powinno być "Polecam, ale tylko tym co poczucie humoru mają na poziomie zerowym". ze 3 zabawne gagi, reszta to wymuszona śmieszność.

• Szczypek_WRC Dlaczego od razu z zerowym poczuciem humoru...?Każdy ma swoje jego poczucie,więc uważam,że nie powinno się w ten sposób mówić...Przykładowo...uważam,że "Świat według Kiepskich"jest okropnie głupi i w ogóle mnie nie śmieszy,więc też mogłabym stwierdzić,że jest on dla ludzi bez poczucia humoru,a mój znajomy go uwielbia (dodam,że w każdym towarzystwie rozwala wszystkich i nie da się przy nim nie śmiać,filmy ogląda okropnie różne-zarówno te z "wyższych"półek jak i niskich),ale tego nie robię i nie obrażam...
    Przepraszam za chaos wypowiedzi O.o'

• Szczypek_WRC ocenił(a) ten film na: 2

Kamson28 ja uwielbiam abstrakcyjny humor w stylu Monty Pythona, standupy, komedie w stylu głupi i głupszy, ale to co jest zaprezentowane w tym filmie to po prostu totalne dno. i nie chodzi tu o to jakich lotów jest humor, tylko o oklepane żarty i drętwe, robione na siłę dialogi, do tego zagrane przez drętwych aktorów (z drobnymi wyjątkami). obejrzałem ten film przez to że zobaczyłem scenę z "no nie, no po prostu k*rwa nie...", ale już wiem dlaczego tylko stało się znane z tego filmu - nic innego nie było warte uwagi.

• Szczypek_WRC Zgadzam się z Kamson28 - dlaczego innych obrażać? poczucie humoru maleje wraz ze stopniem zmęczenia. Im jesteśmy bardziej "na luzie" tym lepiej i łatwiej się śmiejemy... też uwielbiam Monthy... nie cierpię "Głupiego i głupszego".....ale odbieram mówienie tu o tym, podkreślanie, niemal jak snobowanie się, że się jest z tych lepszych i mądrzejszych... a to już jest be po prostu.
    Lubię się śmiać, dla mnie kobiety, w mojej ocenie, babskie teksty są OK...i te głębie głębinowe....za to Krystian - uwielbiany przez panów, dla mnie jest blady... i myślę, że cały problem "braku nadawania na tych samych falach" leży w płci i braku zrozumienia babskiej specyfiki...nie ten świat po prostu. Ja nie kocham kina akcji, bo mnie nudzi... więc TAKA komedia nie jest dla Ciebie Szczypek_WRC.

• Szczypek_WRC "Głupi i głupszy"...jedna z najdurniejszych komedii według mnie.
    Rozumiem i szanuję,jak napisałam wyżej-każdy ma swój gust :)

• maycheck44 ocenił(a) ten film na: 3

BEAtaBEA To chyba inny film oglądaliśmy. Po 30 minutach wyłączyłem, bo nie dało się oglądać. Teksty wulgarne, nudy na pudy, nie wiadomo właściwie o co chodzi.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 3

maycheck44 Też musiałam ten film obejrzeć "na dwa razy" bo nie dałam rady całości...
    Idiotycznie rozwiązany wątek z tym jerrym...
    Zakończenie też badziewne..
    Cały film to jedno wielkie nieporozumienie...

A no widzisz. To nas jest więcej. Ja dałem druga gwiazdkę za wizualną stronę tego projektu, bo filmem trudno to nazwać.

• maycheck44 Po raz kolejny dochodzę do konkluzji, że to kino nie dla facetów i to ponurych... może zmęczenie nie pozwala nam, Wam - się śmiać czasem, zatem kolejne podejście konieczne - ja też nie przełknęłam tego za pierwszym razem, własnie z powodu zmęczenia... odrobina abstrakcji, oderwanie sie od przekładania wszystkiego na białe i czarne - konieczna:) ale każdy robi jak lubi i musu nie ma:)

BEAtaBEA Dlatego dałem tę druga gwiazdkę, a chciałem nawet dwie przysięgam. ;)

• maycheck44 :) OK idziemy małymi kroczkami:)

• BEAtaBEA dla ciebie chyba nawet tik-taki są kultowe :)

• chemas ocenił(a) ten film na: 2

crstw70 hehe :)

BEAtaBEA Kultowe ? O to klasyczny przykład nadużycia tego słowa, co nawet telewizja robi coraz częściej.
    Komedia żenująca, nie zaśmiałem się ani razu. Nie dostrzegłem żadnej ironii ani groteski, no ale pewnie się nie znam.

• chemas Trudno facetowi smiać sie z tego, czego nie rozumie:)

BEAtaBEA Tak się składa, że wszystko jest dla mnie w tym "filmie" zrozumiałe, tylko niestety nie śmieszne.

• chemas Oj chemas - nie widzisz, ze jednego nie jestes w stanie zmienić?
    Jak Ci sie nie podoba - nie ogladaj!
    To babski punkt widzenia i juz. Nie przeskoczysz!
    Miłego dnia.

BEAtaBEA Okej, okej. Obejrzałem, bo myślałem, że się przekonam. Na pewno więcej nie.
    Również miłego dnia życzę :)