PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38301}

Jak stracić chłopaka w 10 dni

How to Lose a Guy in 10 Days
6,8 139 726
ocen
6,8 10 1 139726
5,8 14
ocen krytyków
Jak stracić chłopaka w 10 dni
powrót do forum filmu Jak stracić chłopaka w 10 dni

Film poprostu super!!!!!!!! chyba najfajniejszy jaki widziałam!!

ocenił(a) film na 5
kaja_24

Chyba mało widziałaś ;)

Dla mnie film jest tak na OK, czyli 5/10 :]

ocenił(a) film na 10
Yoshimura

Może i malo widziała, moze i masz racje. Ale mi sie on podoba i już...

ocenił(a) film na 7
kaja_24

a ja duzo widzialem =P i tez mi sie film bardzo podobal...BARDZO! jeden z najlepszych tego typu filmow...jesli nie najlepszy...

ocenił(a) film na 5
kwiat_3

"jeden z najlepszych tego typu filmow...jesli nie najlepszy..."
To dlaczego zajmuje dopiero 287 miejsce na top swiat?????

Chodze do kina od 1982r, po drodze ogladalem wiele filmow ktore wydawaly mi sie najlepsze jakie tylko mozna zobaczyc :]
Z czasem jednak zaczalem weryfikowac swoje poglady po ponownym obejrzeniu swoich ulubionych tytulow.
Co roku w samych tylko satanach Zjednoczonych powstaje okolo 2000 roznych filmow, ale tylko nieliczne staja sie kultowymi.
"Jak stracić chlopaka w 10 dni" to produkcja jakich wiele, a mowieni ze to najlepszy film jest mocno przesadzone.

ocenił(a) film na 7
Yoshimura

nie chodzilo mi o rankingi swiatowe tylko o moje wlasne odczucia:) byc moze niezbyt jasno sie wyrazilem:) albo po prostu zle zinterpretowales moje slowa;) tak czy tak "jak starcic..." to dla mnie ulubiona na dzien dzisiejszy:P tego typu komedia... koniec i . :)

kaja_24

Zgadzam się, filmik bardzo fajny, w dodatku z jedną, z moich ulubionych aktorek :-)

ocenił(a) film na 10
SeBoLeX

I tak trzymać!! He he. Na moim blogu możecie pisać o swoich ulubionych komediach romantycznych więc możecie na pisać i tym filmie...:-)

ocenił(a) film na 9
kaja_24

zgadzam się:)
to jest jeden z moich ulubionych filmów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones