PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 045
ocen
7,7 10 1 173045
7,5 22
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

......film jaki stworzył człowiek. Byłem na nim w kinie z bratanicą i wyszedłem z niego na miękich nogach. Sam nie mogłem uwierzyć w to co się stało! Żeby bajka zrobiła na mnie takie wrażenie....Jest dopracowana pod każdym względem ale oprócz samej historii ----zachwyciła mnie muzyka...Dla mnie ten film to 9,5 . Tylko dlatego że jak narazie oceniłem jeden film na 10 pkt i zwyczajnie nie chcę przyznać drugiej dychy animacji....Film ponad czasowy. Dla wszystkich w każdym przedziale wieku

ocenił(a) film na 9
Jaberwoocky1

I ten jeden fakt, że jest to animacja powstrzymuje Cię przed daniem lepszej oceny? Skoro zrobił na Tobie aż takie wrażenie i wyszedłeś z kina na miękkich nogach, to chyba wizualna technika wykonania powinna chyba być sprawą drugorzędną? Tym bardziej, że stworzenie tak pięknej animacji długometrażowej jest nieco bardziej skomplikowane niż nakręcenie filmu aktorskiego. Wiadomo, każdy ocenia jak uważa, ale to trochę smutne, jeśli czujesz, że film zasługuje na więcej, ale "no dam mu mniej, bo to animacja" ;o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones