PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 552
oceny
7,5 10 1 55552
6,6 12
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Po necie krążą plotki o śmierci Astrid w 3 części JWS, gdzieś przeczytałam że podobno w 3 części Astrid będzie w ciąży z Czkawką, a przy porodzie podobno dednie. Co wy o tym myślicie czy to tylko jakiś marny kawała czy prawda ? nie chciałabym żeby historia tak jakby się powtórzyła no bo przecież Czkawka też nie miał matki do 20 roku życia, a wszyscy wiemy że historia lubi się powtarzać, po tym jak uśmiercili stoicka w 2 nie chciałabym kolejnej śmierci głównej bohaterki którą zresztą bardzo lubię. Oczywiście każdy ma swoje zdanie co na ten temat, ja już napisałam co o tym myślę, a teraz chciałabym usłyszeć co wy o ty myślicie.

Śmierć Astrid w 3 części jest według mnie bardzo mało prawdopodobna. Przecież od premiery JWS 2 nie minęły nawet 2 miesiące kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat fabuły, której pewnie nawet jeszcze nie ma ? Ja osobiście nie chciałbym śmierci Astrid.

użytkownik usunięty
WielkiMou

Zgadzam się z tobą, że to mało prawdopodobne, ale w 2 uśmiercili stoicka, więc trzeba brać każdą opcję pod uwagę. Nie wiem czego się mogę po nich spodziewać. Po za tym jak wiadomo DreamWorks jest w stanie spieprzyć nawet najlepszy film, więc nie można przewidzieć co będzie się działo w 3 części JWS.

Śmierć Stoicka była do przewidzenia i musiała nastąpić, aby Czkawka został wodzem. Co do DreamWorks...zgadzam się, ale mam wrażenie, że ostatnio są w coraz lepszej formie. Oczywiście, że nie można tego przewidzieć, chociaż gdzieś był artykuł, w którym ktoś mówił o tym, że zakończenie JWS będzie takie jak w książce co mnie niepokoi.

WielkiMou

A jakie było to zakończenie książkowe, jeśli można spytać? Niestety nie miałam okazji sięgnąć po książkę.
Co do śmierci Astrid, to nie sądzę, aby tak zrobili. Po pierwsze- raczej za wcześnie na takie informacje co do fabuły, po drugie- nie widzę w jej śmierci sensu. Mam nadzieję, że tego nie zrobią. Śmierć Stoika była czymś zaskakującym i oryginalnym jak na film animowany, ale co za dużo to nie zdrowo.

WielkiMou

A jakie było to zakończenie książkowe, jeśli można spytać? Niestety nie miałam okazji sięgnąć po książkę.
Co do śmierci Astrid, to nie sądzę, aby tak zrobili. Po pierwsze- raczej za wcześnie na takie informacje co do fabuły, po drugie- nie widzę w jej śmierci sensu. Mam nadzieję, że tego nie zrobią. Śmierć Stoika była czymś zaskakującym i oryginalnym jak na film animowany, ale co za dużo to nie zdrowo.

Papillonka_212

Czkawka jako starszy człowiek zastanawia się czy smoki istniały, przynajmniej tak słyszałem.

WielkiMou

Racja, trochę niepokojące. Oznaczałoby to, że smoki odeszły, a takiego zakończenia raczej bym nie chciała :/

Papillonka_212

Jak dla mnie to smoki mogą odejść dobija mnie to, że Czkawka nie pamięta smoków, a w każdym razie nie jest pewny czy istniały.

WielkiMou

To też. Co do smoków to z jednej strony dość ciekawe zakończenie, przełamanie stereotypu o tym, ze animacje zawsze kończą się happy end'em, ale z drugiej... chyba bym nie ścierpiała rozłąki Czkawki i Szczerbatka i to takiej na zawsze.

Papillonka_212

Taka rozłąka otwiera drzwi dla części 4, która wcale nie jest odrzucona, w ogóle słyszałem, że 3 część będzie podzielona na dwie.

WielkiMou

Może zrobiliby czwartą część, ale to już nie byłoby to samo JWS. Zastanawiam się o czym miałoby być? O wikingach bez smoków (zrobiłby się niemal film historyczny) lub smokach bez wikingów? Jak już pisałam wcześniej, to nie byłoby już to samo niezwykłe JWS.
Co do podziału trzeciej części to jestem za.

Papillonka_212

W książce smoki chyba odeszły do oceanu, więc nie zginęły czyli mogłyby wrócić w 4 części.

WielkiMou

Chyba, że tak. Mogliby nawet wymyślić coś ciekawego, w związku z tym.
A wiesz może, w ogóle dlaczego w książce odeszły?

Papillonka_212

Tego nie wiem, nawet nie jestem pewien tego co wcześniej napisałem.

WielkiMou

Aha. Szkoda, że nie ma książki po polsku.

WielkiMou

dobrze mówisz że mogły by wrócić

materek21

o nie waran z komodo jest z rodziny jadzczurko-smoków coś tam przeżyło ale prawdziwe smoki wiadome to bajka

Papillonka_212

Jeśli tak będzie to nie wszystkie smoki odlecą bo szczerbatek nieumie latać sam

WielkiMou

przecierz stoick chciał zeby czkawka został wodzem jeszcze zanim umarl i bylo o tym na poczatku filmu

lida4051

To nie ma znaczenia, film był o dorastania do decyzji, a gdyby Stoick żył nie miałoby to sensu, a więc jego śmierć musiała nastąpić.

WielkiMou

Zabawne są te dywagacje :) Przecież to jest książka z 5 kolejnymi częściami :) rewelacyjna zresztą :)

grzegorz_z

Nie wiem o czym mówisz, ale w książce Astrid nie występuje, a film na 99% zakończy się na 3 częściach.

WielkiMou

Postać Astrid w książce jak najbardziej występuje ;) Książek nie czytałem tylko mniej więcej opisy tych książek czy też na biegu pisane streszczenia. Raz jeszcze co do postaci Astrid w książce nazywa się jakoś inaczej wraz z matką są z innego plemienia.

matus_mateusz

Cóż,, ja mam inne informacje, chyba tylko po przeczytaniu książki będzie wiadomo kto ma rację :)

WielkiMou

Astrid nie występowała w książce. Astrid jest oparta na postaci Kamikazi, więc zamiast Astrid, była Kamikazia ;)
Cytuję:
Astrid nie pojawia się w książkach ani w pierwotnym scenariuszu filmu. Jej postać prawdopodobnie opiera się na książkowej postaci, dziewczynce o imieniu Kamikazia.

grzegorz_z

Ta seria Cressidy Cowell o smokach ma jedenaście części, ale gdyby chcieli zrobić tyle filmów to nie byłoby o czym. O nim pomysł wzięli od książki, ale straszliwie się różnią.

ocenił(a) film na 10

Poczekajcie rok, wyjdzie zwiastun... Ta sama heca co z dwójką.
Raczej Astrid nie umrze. Po DW spodziewałabym się, że Czkawce się coś stanie :P

ocenił(a) film na 8
kimiko95

Tylko nie to ! Bo wykraczesz, odpukaj w niemalowane, dziękuję :P.

ocenił(a) film na 10
Chantoria

To zbyt oczywiste. Miał, za przeproszeniem, przesrane od pierwszej części...

ocenił(a) film na 8
kimiko95

To co teraz ? Ręka ? Kolejna noga ? A może idźmy na całość i od razu odrąbmy mu głowę :P.
Nie, tylko żartowałam, w trzeciej części Czkawka powinien mieć jakiś oddech od tragedii. A zresztą bardzo go lubię i smutno mi kiedy cierpi :(.

ocenił(a) film na 10
Chantoria

Ja uwielbiam jak cierpi i jak nie jest kolorowo. XD Dzieci przekonają się, że życie nie jest takie łatwe jak w Disney'u. A co do trzeciej części wszystko jest możliwe...
A właśnie... krążą ploty, że ma powstać 4 część, bo John Powell wygadał się, że podpisał kontrakt z wytwórnią na ścieżkę dźwiękową do 3 i 4 części. Ale czy to prawda to nie wiem...

kimiko95

Tu ja się z tobą zgadzam jak ginie dużo ludzi to film jest oryginalny

kimiko95

4 części jws nie będzie ;( Niestety ;( Rozmawiałam z pewną adminką na ten temat.
ja- Jak to nie będzię 4?! nieeeeee
Adminka- Nie będzie, a przynajmniej nie w wykonaniu DeBlois'a. Jakiś czas temu DW podało wiadomość, ze 4 część nie powstanie

Chantoria

Też mam dość tych tragedii. Nie mam pomysłów co mogłoby być w trójce.
Astrid i śmierć? To plotka. Chyba. Mam nadzieję, że to plotka. Ja w to nie wierzę. Jest w internecie artykuł o tym, że Pyskacz jest gejem i będzie to bardziej zaakcentowane w trójce niż w poprzednich częściach. Piszą też, że kompozytor zdradził, że będzie czwarta część JWS. Pełno jest niesprawdzonych informacji o przyszłych częściach JWS.

Persie_

o astrid plotka ale jakiś ze smoków powinien teraz, jak już zginął stoick i noga czkawki zginęła XD to powinno się teraz jakiemuś smokowi coś stać np wichurze sztukamięs szczerkatkowi (czego nie mam zamiaru widzieć) lub hakokłowi

materek21

Szczerbatkowi już się coś stało xD. Może rzeczywiście inny smok powinien ucierpieć?

Persie_

no i ja się na to przygotowuje bo wikingi(tak jak to mówił pyskacz w serialu czasem) już dostały od natury (czkawka stoick valka (valka bo zginął jej mąż)no i wszyscy z powodu śmierći wodza)

Persie_

a jeśli już mówiłeś że szczerbatkowi coś się stało to masz na myśli ten ogon?

materek21

ja myślę, że czkawka zginie razem ze szczerbatkiem w walce z drago. I ten drago też wykituje, a ta jego matka wygłosi długi bezsensowny referat o pokoju i sie wszyscy pogodzą a astrid popełni samobójstwo i bedzie toghether forever
(ja se tak to wyobrażam)
P.S kto mnie popiera niech pisze ,,tak"

HERKULES3456

nie XD

HERKULES3456

po 1 z tego co mówisz wynika że chcesz śmierci głównych bohaterów po 2 poco zabijać 2 głównych bohaterów po 3 astrid niejest taka głupia by się zabić z powodu czkawki

materek21

a skąd to wiesz??????????????

HERKULES3456

ale co z kąd wiem XD

materek21

potrz jest akcja Drago chce podbić Berg a Czkawka wraz ze szczerbatkiem chce je ocalić ... Czkawka nie ma wyjścia i wraz ze szczerbatkiem poświęcają się żeby Drago umarł > smutne ale prawdopodobne :(

patrykxxx

No właśnie mi to też przyszło do głowy

materek21

No astrit no by nie zginęła ale by bardzo była smutna

materek21

Hmm wiesz ja na jej miejscu właśnie bym się zabiła... Prawdopodobnie.

materek21

Wiec ona ma rację! !!!

materek21

O a tak przy okazji był taki czas ze ja tez chciałam by czkawka se umarnął (WOW co za język a ja mam z polaka na świadectwie 6)
I Szczerbatek tez żebym se mogła poryczeć na filmie...
Oj co to były za czasy... słuchałam całymi dniami: Thanks Buddy See you in the valhalla i myślałam o tym czy to fajne wyryczec cały tir chusteczek... A teraz się oswajam z tym ze astrid nie umrze smoki odlecą bądź wyginą. I wszyscy happy! Normalnie taki happy end ze boki zrywać... No przynajmniej nie będzie można trupów wiec trzeba doceniać co się ma

HERKULES3456

No takie zakończenia to ja uwielbiam ,, tak ''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones