PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

7,5 10 1 55595
6,6 12
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
"Jak wytresować smoka" to jedna z tych animacji, na której premierę tak samo mocno czekali dorośli, jak i... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Recenzent(ka) płakał(a), jak pisał(a). Bynajmniej nie w wyniku zachwytu nad własnym przyszłym tworem pisarskim, a z powodu wzruszenia, jaki pozostawił po sobie seans ostatniej części trylogii opowiadającej o smokach i ich Jeźdźcach. Miłośnicy zwierząt, zwłaszcza ci, którzy doświadczyli szczególnej więzi ze swoim pupilem, po obejrzeniu filmu zrozumieją, o co mi chodzi. więcej
Nie licząc wspaniałego morału płynącego z treści filmu, tym co jeszcze bardziej powinno przyciągnąć nas przed ekrany kin, jest niesamowita uczta wizualna, którą zaprezentowali nam twórcy.  więcej
Czy ta część to godne zakończenie sagi o smokach? Czy ten film zaspokoił moje oczekiwania oraz czy warto go obejrzeć ? Jeśli chodzi o film podobał mi się  tak jak dwie poprzednie animacje, ale jak na ostatnią część, która miała być zwieńczeniem tej trylogii, to, będąc szczerym, zawiodłem się.  więcej