PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 584
oceny
7,5 10 1 55584
6,6 12
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Kiedy szedłem do kina na ten film, wiedziałem, że nie będzie on mógł się równać z fabułą drugiej części. Mało w nim momentów kulminacyjnych i zaskoczenia. Wszytko co się wydarzyło było pokazane wcześniej w trailerze. Wg mnie autorzy za bardzo chcieli przedobrzyć ten film i im to nie wyszło... Oczywiście pojawiają się wątki uśmiechu, jak i boleści, ale film sprawia, że widz odczuwa za dużo skrajnych emocji i może się w nim pogubić.
Dodatkową gwiazdkę przypinam za odpowiednie (oraz bardzo smutne) zakończenie tego dzieła kinowego, jak i NIESTETY całej trylogii.
Jednakże postawiłbym ocenę 7,5 (wm że się nie da) ale to by niszczyło mój stosunek do poprzednich rozdziałów oraz do, w całości obejrzanych, WSZYSTKICH odcinków ,,Jeźdźców smoków", które chwyciły moje serce i sprawiły, że mogę się poczuć jak w świecie pełnym latających smoków, które obdarzam wielką, fikcyjną miłością.

SzymoSzaman

A mi się tam bardzo podobało. Na pewno wolę taką część, niż zagubiona matka rewolucjonistka. Co prawda w 3/4 film był nużący, a akcja taka o, ale zakończenie było idealne. Jako ogromna miłośniczka pierwszej części, pokazującej siłę przyjaźni i poświęcenia za swojego przyjaciela, trzecia część perfekcyjnie spięła całą historię. Podobało mi się to, że oddali smokom wolność, że potrafili stłumić swoje władcze instynkty ludzi, panujących nad światem. Smoki trafiły tam, gdzie ich miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones