PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802991}

Jak zostać czarodziejem

Here Comes the Grump
4,7 766
ocen
4,7 10 1 766
Jak zostać czarodziejem
powrót do forum filmu Jak zostać czarodziejem

Przez Wasze wczorajsze 7,7 na Filmweb (w tej chwili to już 6,9) i kilka nagłówków forum zaczynających się od "genialny film" wpakowałam się na to spontanicznie do kina z 10-latkiem. Zdarzało nam się oglądać w życiu już różne głupotki, ale poziom tego "dzieła" był tak powalający, że wyszliśmy zażenowani po 20 minutach.
Nie wiem, co było gorsze - ohydna grafika i animacje, totalny chaos i bezład fabularny z początku filmu (nie wiem, co dalej, ale zapowiadało się tak, ze zdecydowaliśmy się ulotnić) czy poziom humoru... Dopiero po wyjściu z kina zaczęłam czytać wszystkie recenzje i opinie i zgadzam się z jedną z tutejszych o treści: poraża mnie wysoka ocena tego filmu Na FW...
Dobrze, że dwa bilety Cinema City kosztowały mnie tylko 22 zł i na każdy z nich wygrałam "drugi bilet gratis"... Inaczej chyba gorzko bym wczoraj zapłakała...

caramilla

Niestety też się nabrałem na oceny na filmweb (szedłem jak było blisko 8).

Ku przestrodze wisi od soboty mój wątek na forum o tytule "Szczerze odradzam 2/10".

ocenił(a) film na 1
caramilla

To przykre, że Ty i dziecko byliście narażeni na kontakt z tym "dziełem". Jest to najgorszy film animowany tego roku, strasznie chaotyczny, z żartami na poziomie depresji Morza Martwego. Odradzam seans dorosłym, a tym bardziej dzieciom.

ocenił(a) film na 4
caramilla

W jednym wątku oceny 1 oraz 10. I już to wystarczy by nie sugerować się ocenami na Filmwebie. Kretyni nie umieją nawet dobrze oceniać filmu, bo ten film to ani 10 ani 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones