PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835637}
5,0 16 023
oceny
5,0 10 1 16023
3,6 12
ocen krytyków
Jak zostać gwiazdą
powrót do forum filmu Jak zostać gwiazdą

Nie oglądam polskich komedii, bo nie lubię. Ten włączyłam z ciekawości, żeby zobaczyć polska produkcję Netflixa. I jestem miło zaskoczona film dla nastolatek, ale jako 30 letnia kobieta oglądałam z przyjemnością i oglądając przypomniały mi się czasy gdy oglądałam filmy z Amanda Bynes, Hilary Duff itd. Fabuła nie jest odkrywcza jest to zlepek różnych filmów dla nastolatek mimo to oglądałam się z zaciekawiem i przede wszystkim czekalam się na występy muzyczne Kasi Sawczuk, które są świetne. Polecam.

ocenił(a) film na 5
sylwia16825

Ale 8? Trochę Cię poniesło xD

ocenił(a) film na 7
dzenero

Ciebie ponosi głupota i jeszcze się z tego cieszysz xD

ocenił(a) film na 5
ColeTurner_2

A Tobie jak widać głupota się podoba, skoro piszesz, że ten film jest dobry i oceniłeś go na 7. Gimbaza wychowana na programach z TVNu. WYJDŹ!

ocenił(a) film na 7
dzenero

Twoja głupota to przekracza już dno i wodorosty. W przeciwieństwie do Ciebie ja się na filmach znam. A to że Ci żal dupe ściska że nic mie potrafisz to już twój problem. Używając słowa Gimbaza nie błyszczsz a wręcz na odwrót bardziej tylko żałosny jesteś

ocenił(a) film na 5
ColeTurner_2

Obejrzałeś ledwie ponad 1300 i mówisz, że się znasz na filmach? Porozmawiamy jak obejrzysz tak z 4 do 5 tysięcy i jakoś z głową ocenisz. Do mnie to Ty jesteś ministrant, bo jak średniemu filmowi dajesz 7, to znaczy, że nie masz gustu.

ocenił(a) film na 7
dzenero

Obejrzałem więcej filmów niż Ty. Więc nawet nie startuj bo przegrałeś już na starcie. Własnie w przeciwieństwie do Ciebie ja mam dobry gust. W filmie jest wiele rzeczy do oceny. Tylko co Ty możesz o tym wiedzieć

ocenił(a) film na 7
dzenero

Po za tym patrząc na twoje oceny filmów to widać kto tu nie ma gustu. Nawet ci współczuję

ocenił(a) film na 5
ColeTurner_2

Film który ma ocenę 5,1 na ponad 9 tys widzów, a Ty dajesz 7. Weź się spakuj i nie spamuj mi już.

ocenił(a) film na 7
dzenero

To nie wstyd że nie rozumiesz filmów. W przeciwieństwie do Ciebie ja rozumiem co oglądam. A że Ty jesteś za głupi to już nie moja wina. I fakt nie spamuj bo ciekawego nic do powiedzenia nie masz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
dzenero

Ciebie to ksiądz chyba skrzywdził że tak masz na bani z tymi ministrantami xD nie obrażam tylko taka jest prawda jesteś głupi i tego nic nie zmieni. Wyglądam lepiej niż ty. Ty pewnie wstydzisz się pokazać dlatego zdjęcie falszywe masz. Ocenionych A zrozumianhch to dwie różne rzeczy. Co z tego że oceniłeś jak ich nie rozumiesz. Nie wszystko co oglądam oceniam. Więc leszcz to Ty a nawet gorzej. Więc zrób przysługę światu i zamilcz

ocenił(a) film na 7
sylwia16825

Jeden z nie wielu polskich filmów tzw. Współczesnych naprawdę dobrych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones