PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835637}
5,0 15 911
ocen
5,0 10 1 15911
3,5 11
ocen krytyków
Jak zostać gwiazdą
powrót do forum filmu Jak zostać gwiazdą

Ciekawe jakie stare topowe piosenki zostaną wykorzystane w filmie, tylko żeby też nie przekombinowali z ich nową aranżacją, bo to może wtedy źle brzmieć. Fajnie gdyby Papaja była motywem przewodnim filmu. Tak czy inaczej, jeżeli Urszula Dudziak została zaangażowana do filmu, to będzie dobrze. Ona cały czas trzyma poziom. Chciałabym też przypomnieć sobie i poznać polskie przeboje. Nie ma to jak hiciory z lat 80, które zostają na długo w pamięci. Teraz i młodzi ludzie lubią słuchać tej muzyki.

ocenił(a) film na 6
madziaa_193

Dokładnie, mam 26 lat i większość z tych piosenek znam na pamięć. To były lata, w których polska muzyka była serio na dobrym poziomie. Fajnie, że do niej wracamy w filmach : )

ocenił(a) film na 7
Maria_Siergiejuk

Właśnie przypomniał mi się polski film 'Disco Polo'. Niby nikt nie słucha takiej muzyki ani nikogo nie obchodzą takie programy, a jednak cała sala w kinie świetnie się bawiła. Coś mi się wydaję, że dzięki tym hiciorom tutaj też będzie ekstra zabawa w kinie. No i ja zamierzam się dobrze bawić ;)

ocenił(a) film na 6
karolina2202_2

Dokładnie, nikt nie słucha a każdy zna tekst :D

Maria_Siergiejuk

Ups czyli na film nie ma co iść. Dziękuję za rekomendację. Skoro wyznawcy Disco Polo wysoko oceniają tzn ten film równiez nie dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Maria_Siergiejuk

Na szczęście nie każdy!

Maria_Siergiejuk

Jakie piosenki, zespoły masz na myśli?

ocenił(a) film na 4
madziaa_193

no właśnie sęk w tym żeby nie przekombinowali z tymi nowymi aranżacjami. ale skoro artystki Jazzowe gdzieś nad tym czuwają, to można chyba być dobrej nadziei

ocenił(a) film na 6
madziaa_193

ale z drugiej strony słyszałam też fajny kawałek w wykonaniu Natalii Zastępy, ona ma taki ładny i przyjemny głos

ocenił(a) film na 6
Tosiaa93

to prawda, super kawałek, ale ja jednak jestem oddaną fanką Dudziak i polskiego jazzu

ocenił(a) film na 5
madziaa_193

Szkoda, że Dudziak nie śpiewała, ale Sawczuk wokalnie daje radę, że hej. Zwłaszcza w przeboju Republiki i Kowalskiej.

ocenił(a) film na 9
Jendryn

Jakie piosenki Kowalskiej zaśpiewała? Pamiętam A to co mam a drugiej nie mogę sobie przypomnieć

ocenił(a) film na 5
Chavril

Ja pamiętam tylko tę o której wspominasz, ale mogę się mylić, bo nie poznałem itd. Była też jeszcze Shia.

ocenił(a) film na 7
madziaa_193

właśnie jestem po weekendowym seansie, nie zawiódł! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones