PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539270}

Jak zostać królem

The King's Speech
7,8 325 267
ocen
7,8 10 1 325267
6,8 40
ocen krytyków
Jak zostać królem
powrót do forum filmu Jak zostać królem

Będzie polski remake

ocenił(a) film na 8

Jest już roboczy tytuł, "Jak zostać prezydentem". Fabuła ma się opierać na problemach z pisaniem. Tytułowy prezydent nie będzie potrafił napisać prawidłowo krótkiego zdania. Jestem pewien nadzieji że czeka nas hit. Oby jak oryginale było sporo humoru, natomiast nie chce tradycyjnego u nas patosu, pełnego bulu i goryczy.

iniuria

Rozwaliłeś mnie tym xD

iniuria

ortografia też u ciebie leży...

callidus

Cholera jasna, naprawdę powinno się przeprowadzać jakieś testy na iloraz inteligencji przy rejestracji.

Baelnorn

Dokładnie. Można robić sobie żarty, ale jak samemu robi się takie byki, to człowiek zastanawia się nad poziomem inteligencji. Przy rejestracji powinno być dyktando i prosty test logiczny.

callidus

Bez urazy, kolego, ale tak jakoś odnoszę przedziwne wrażenie, że Baelnorn nie miał na myśli założyciela tematu.

ocenił(a) film na 9
callidus

Brawo dla Ciebie. Jak byś był trochę kumaty to byś wiedział, że te błędy były celowe...

Baelnorn

Haha, popieram! :D

użytkownik usunięty
iniuria

Dobre:D

iniuria

1) Jestem "pewien nadzieji" że czeka nas hit - Jestem pełen nadzei
2) Oby jak oryginale było sporo humoru- Oby jak W orginale
3) .."pełnego bulu i goryczy."- ...bÓlu.
Zakładając temat,chciałeś być zabawny, a sam się ośmieszyłeś!

TorcidaTiger

Wy żartujecie czy serio nie zauważyliście nawiązania do wpisu naszego prezydenta do księgi kondolencyjnej?

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

Śmieszny to Ty jesteś. O ile twórczości Komorowskiego mogłeś nie poznać ( nie każdy śledzi wydarzenia polityczne), to radzę zapoznać się z pisownią słowa z punktu nr 2. Słownik PWN jest ogólnie dostępny, dla leniwych:
http://sjp.pwn.pl/slownik/2496229/orygina
Tak , więc radzę posypać czoło popiołem i przeprosić autora żartu

ocenił(a) film na 9
iniuria

Leżę na podłodze i tarzam się ze śmiechu ;D

ocenił(a) film na 9
iniuria

Brawo!!!!! :D

iniuria

Boskie! :D Brawa dla Ciebie ;)

kasiorek_f

w wypowiedzi iniuria słychać strzały, to na pewno wina ruskich. powołać komisje z macierewiczem i córką wassermana niech zbada przyczyny powstania komentarza.

ocenił(a) film na 8
przemr22

Oj to nie ta opcja, iniuria musi być nasłany przez Jarosława, by szkalować prezydenta. Od razu temat powinien być zablokowany, a autor wątku na wieki usunięty. Przecież ogólnie wiadomo że Komorowski bul napisał temu, że Azjaci nie kojarzą wcale takiej litery jak "ó".

ocenił(a) film na 9
iniuria

To będzie hit! Tylko kogo obsadzić w głównej roli....

ocenił(a) film na 7
makota102

Rowan Atkinson...

ocenił(a) film na 8
iniuria

Rozwaliłeś mnie tym stary :)

ocenił(a) film na 7
iniuria

Twój komentarz mnie bardzo rozbawił pomimo że lubię obecnego prezydenta ;-)
oby więcej takich inteligentnych wpisów!

iniuria

prostacki tytuł... dlaczego polscy producenci nie wymyślą niczego nowego???

iniuria

Nie wiem czy wiesz, ale my mamy już na żywo taki film Stary :D Bronek Komorowski gra w nim główną rolę.;P

ocenił(a) film na 8
iniuria

I jak tam z tą polską wersją

iniuria

Dobre ;)

ocenił(a) film na 6
iniuria

Tak swoją drogą, to ciekawe, czy choć minimalnie głupio Wam teraz, sześć lat później, kiedy wpadliśmy z deszczu pod rynnę.

pacheau_vaughn_fw

Absolutnie nie!

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
iniuria

O jakże aktualny jest twój wpis dzisiaj, w 2020 roku...

ocenił(a) film na 4
iniuria

Pytanie należy skierować do WSI, którego nieistnienie jest wyższą formą istnienia.

ocenił(a) film na 8
iniuria

No i wykrakałeś. Okazuje sie, ze aktualny prezydent Du*a umie pisac (i podpisywac) az za dobrze, ale niestety nic poza tym. Na szczescie jeszcze rok i odejdzie na smietnik historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones