PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 018
ocen
7,4 10 1 130018
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Ten młody aktor zagrał rewelacyjnie! Jak dla mnie to należy mu się polski Oskar za rolę drugoplanową

ocenił(a) film na 1
danzie1

FILM NA MAX 4/10 - FAŁSZYWE KONTA NA FILMWEB ZAWYŻAJĄ OCENĘ !!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
gustawZwyzimy

Wypraszam sobie podobne komentarze, zwłaszcza od osoby, która jest "Na filmwebie od 3 stycznia 2020".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
a__s

Komentowanie podobnych wypowiedzi jest poniżej mojego poziomu intelektualnego.
Ocenę tych opinii pozostawiam widzom i użytkownikom film web.
Życzę pomyślności w Nowym Roku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
a__s

Dupa piecze?

WTTW_FILM

koledzy cię tak pytają?

ocenił(a) film na 7
a__s

Nie, ale gardzę takimi jak ty.

ocenił(a) film na 9
gustawZwyzimy

Gościu przecież ty sam jesteś fałszywym kontem XD

gustawZwyzimy

Konkurencja marna od filmu fighter ktory zostal pazdzierzem roku pisze o falszywych kontach buuahaa.

ocenił(a) film na 8
gustawZwyzimy

udany żart :D

gustawZwyzimy

Debil i troll

ocenił(a) film na 8
danzie1

Polski spiderman.

ocenił(a) film na 1
danzie1

Za co brawo? Za to że nie ma talentu a jedyne co może zrobić by zwrócić na siebie uwagę to paradowanie z genitaliami na wierzchu w filmie?

Meldondg_Lord

Ty zwróciłes/zwróciłaś uwagę wyłącznie na penisa, ja na sposób, w jaki oddał przemianę człowieka, którym za bardzo rządzą dragi...

Widocznie mnie interesuje psychologia, a ciebie penisy. Ale na szczęście nie musimy być podobni :)

ocenił(a) film na 8
idiomka

w punkt

ocenił(a) film na 8
idiomka

Świetne podsumowanie

idiomka

Prawidłowo daje like

Meldondg_Lord

Przykro mi ze nie zrozumialas filmu. Moze idz na cos latwiejszego? Futro z misia?

ocenił(a) film na 9
Meldondg_Lord

Widać, że ten film był dla Ciebie za ciężki i nie zroumiałeś/łaś go.

M_karolinka

Jedyne co widać to datę utworzenia twojego konta

ant887

Ja cie pierdacze, kolejna Karolcia :D Przejrzałem kilka wątków w których ludzie tutaj dostają orgazmów opisując płynące z tego filmu przesłanie i całokształt a cały czas wypowiadają się jakieś karolcie o tym filmie, to już trzecia z czego ta wyżej dała najniższą z ocen bo 9, pozostałe dwie karolcie dały solidarnie twardą dychę określając ten film arcydziełem :D

Gaius_Baltar

a Ty zalozyles konto w 2020 specjalnie zeby to napisać, buuahahaha

ocenił(a) film na 9
Gaius_Baltar

Mam przepraszać, że mam tak na imię?

Gaius_Baltar

Konto założyłem trochę wcześniej natomiast śledzę fora filmwebu od dawien dawna. Czy musi upłynąć jakaś karencja od czasu założenia konta, żeby móc pisać? Czy jest jakiś limit, który ty ustalasz? Ok, nie wiedziałem, to za ile dni, tygodni miesięcy nabędę prawo do wypowiadania się na forum?

M_Karolinka nie masz tak na imię. Nie sądzisz, że to dziwny zbieg okoliczności, że cztery konta bez profilowego zdjęcia, których podczas przeglądania for nigdzie indziej nie widziałem są karolciami, karolinami i karolinkami w różnych konfiguracjach i każda daje ocenę 9-10? To jest statystycznie niemożliwe i tylko ostatni naiwniak może uznać to za cholerny zbieg okoliczności. Pozdrawiam ekipę gangsterów!

ocenił(a) film na 7
Meldondg_Lord

Czemu jesteś taki/taka pruderyjny/pruderyjna? Czy to przez jakiś uraz psychiczny? Można nie lubić nagości, ale żeby z powodu jednego siusiaka w filmie ruszać na świętą wojnę i pisać o tym dziesiątki komentarzy? Coś tu jest nie tak.

ocenił(a) film na 6
danzie1

Uważam ,że zagrał w tym filmie najlepiej. Idealnie pokazał psychozę po-kokainową

ocenił(a) film na 8
danzie1

Zgadzam się w 100%. Świetnie zagrał, wiarygodnie. A zdanie "Najpierw masa, potem rzeźba." było trafione w punkt. Sytuacja strasznie poważna, a on wymawia te zdanie, zaczynasz się śmiać... scena przybiera formę groteski.

ocenił(a) film na 8
danzie1

Zgadzam się! Śmiem twierdzić, że zagrał najlepiej w całym filmie. Był bardzo autentyczny!

ocenił(a) film na 6
danzie1

Film kiepski, ludzie tu chwalą film, aby mieć jakąś przygodę z byłym księdzem. Film rozczarowuje od początku, potem jest nieźle, podobała mi się scena z samurajami. Frycz rewelacyjny, dobry Kowalczyk, ale film nie jest taki wierny ideałom filmów Bergmana lub Felliniego. Polacy, kręcą dobre, poprawne kino, ale nie ma w nim jakieś aktorki takiej jak Trzebiatowska. Piosenki w filmie dobre. Końcówka filmu ok. Piosenka fajna. Świat w więzieniu był wesoły. Można było obejrzeć - raz ale wystarczy, ale jak trampek będzie dalej w USA to obejrzę raz jeszcze.

ocenił(a) film na 9
AndrzejChyra4

jprdl troll porównuje polski film o gangsterach, swoją drogą naprawdę zajebisty, do filmów ale "Bergmana lub Felliniego".

danzie1

Też tak sobie pomyślałem! - skojarzyło mi się trochę z American Psycho

ocenił(a) film na 1
danzie1

Jak dla mnnie marnie zagrał marną rolę :(

ocenił(a) film na 7
danzie1

Jedna z lepszych ról jakie ostatnio widziałem oby tak dalej

ocenił(a) film na 8
danzie1

Całkowicie się zgadzam, świetny jest ten aktor, w tym filmie rewelacja...

ocenił(a) film na 7
danzie1

Teledysk za teledyskiem, klip goni klip ale co tam, dawno nie byłem taki wpatrzony w ekran, w to co się dzieje oglądając ojczystą produkcję, szczególnie jesli chodzi o kino gangsterskie. Vega??? Kto to w ogóle jest??? Jednak jak widać można nie robić z widza idioty.

ocenił(a) film na 7
danzie1

Zgadzam się, reszta aktorów grała dobrze, albo przeciętnie, ale znalazł się taki rodzynek i ich wszystkich przyćmił, to dopiero w porównaniu wiadać. Aczkolwiek film mocno średni.

danzie1

Zalogowałem się dokładnie po to, żeby napisać, że dawno mnie tak nie ujęła czyjaś kreacja aktorska. Nie czuję się ujęty i tyle... jestem wstrząśnięty, że można tak dobrze zagrać. Brawo! Sam bym mu dał Oscara.

A nawet rozważam nominację do pierwszego w historii Nobla w dziedzinie sztuk scenicznych. Kogo z polskich aktorów postawilibyście w szranki z panem Wołosem?

ocenił(a) film na 8
kamciode

Jesli chodzi o psychoze amfetaminowo-kokainową to niezly byl ten typek z wojny PL-ruskiej co nawet nie probowal opanowac tego czego nie mozns opanowac w takich stanach

ocenił(a) film na 8
danzie1

faktycznie był niezły, dobrze zagrał zwłaszcza nawciąganego. to w sumie trudne

ocenił(a) film na 5
danzie1

myślę, że po obejrzeniu filmu sam Włosok nie zgodziłby się z Twoja opinią

ocenił(a) film na 7
danzie1

Genialna rola, zrobił ten film!!!!!

ocenił(a) film na 6
danzie1

Tomasz Włosiak był całkowicie niewiarygodny jako gangster Walden. Sympatyczny chłopak może grać w M jak miłość albo w innych tego typu produkcjach ale tutaj był w ogóle nieprzekonujący. Na imieninach u cioci może dolewać kawy lub herbaty do filiżanki ale na gangstera się nie nadaje ponieważ nie ma charyzmy i musi wrzucić więcej mięsa na talerz. Film zrobiony po to żeby pokazali sie celebryci Kasta, Siwiec, Szroeder i ten z Comy. Daje maks 6/10

danzie1

O kim jest ten film? Kto jest tym gangsterem???

ocenił(a) film na 6
danzie1

Moim zdaniem rola mocno przeszarżowana wręcz irytująca. Najsłabszy element filmu.

ocenił(a) film na 7
danzie1

Zgadzam się, chociaż miał łatwiej na tle drewnianego głównego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones