PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863716}

Jakby coś, kocham was

If Anything Happens I Love You
6,6 9 967
ocen
6,6 10 1 9967
5,2 4
oceny krytyków
Jakby coś, kocham was
powrót do forum filmu Jakby coś, kocham was

Nadmuchany balon

ocenił(a) film na 6

Podszedłem do tej produkcji z przeczuciem, że zostanę zmasakrowany emocjonalnie, wbity w fotel, że zostanie mi ona w głowie na dłuższy czas. Gdy pojawiły się napisy końcowe czułem się tak, jakby ktoś obiecał mi perfekcyjnego steka a na talerzu zamiast tego pojawiła się nieco przesuszona karkówka. Czyli niewykorzystany potencjał.

davyjohn

Ciężko się nie zgodzić.
Co to ma być w ogóle? Nie ma w tej animacji nic, co by wzbudziło większe emocje niż samo przeczytanie opisu tej produkcji.

ocenił(a) film na 3
konop720

Zgadza się.

ocenił(a) film na 7
davyjohn

W momencie nastawienia się na najlepsze zawsze jest większe prawdopodobieństwo zawiedzenia, przecież to oczywiste. Dlatego najlepiej ogląda się film bez wcześniejszego czytania opinii. Podejść do tego jak najbardziej na poczatku obiektywnie, bo oczywiście nie da sie w 100 procentach. Nadal trzeba brać pod uwagę to, że cieżko wpłynąć na kogoś tak intensywnie aby pamiętać o tym do końca swojego życia w ciągu 12 minut pokazując sytuacje, z którą się najprawdopdobniej ciężko się utożsamić, w Polsce nie ma strzelanin. Film ogladalam zanim przeczytalam opinie, i moim zdaniem jest bardzo dobry. Ma swoje plusy i minusy ale w mojej opinii, przeważają plusy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones