PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6539}

Jakubek i brzoskwinia olbrzymka

James and the Giant Peach
7,0 1 823
oceny
7,0 10 1 1823
6,3 3
oceny krytyków
Jakubek i brzoskwinia olbrzymka
powrót do forum filmu Jakubek i brzoskwinia olbrzymka

tragedia

użytkownik usunięty

Jedna wielka tragedia, po prostu dno. Ani to sensu nie robi, ani nie ma za bardzo tresci, nie mowlac juz o tragicznym wykonaniu

Jeśli nie widzisz treści i mówisz, że tragiczne wykonanie, to znaczy, że znasz się na filmie jak świnia na pomarańczach. Wracaj oglądać Armageddon czy inne wojny światów...

ocenił(a) film na 7
h3x

"...znasz się na filmie jak świnia na pomarańczach..." - żeby bardziej pasowało, proponowałbym: "...znasz się na filmie jak świnia na brzoskwiniach...";-)

Sens to nie jest coś co się robi. Sens jest lub go nie ma. Według mnie on tam był. Jestem bardzo na "tak".

ocenił(a) film na 7
bewianin

Nie ma sensu? Dno? Cóż każdy ma prawo do swojego zdania. Ja uważam, że film jest genialny. Miłość, przyjaźń, przywiązanie… To wszystko jest w tej historii. Sądzę iż jest piękna i niezwykła. A wykonanie? Cóż jest godne Tima Burtona, a to nie lada pochwała, gdyż osobiście uważam, że jest on mistrzem. To piękna bajka, może nie tak doskonała jak „Gnijąca panna młoda”, „Miasteczko Halloween”, czy „Vincent”, ale z całą stanowczością warta uwagi, refleksji i pochwały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones