PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6547}
7,2 24 659
ocen
7,2 10 1 24659
6,5 2
oceny krytyków
Janosik
powrót do forum filmu Janosik

Trochę się zawiodłem

ocenił(a) film na 7

Tak jakby pocięli serial i z fragmentów zmontowali film. Oglądając ma się wrażenie że skaczą ze sceny na scenę i część rzeczy w filmie w ogóle z siebie nie winika, bo oczywiście ich wyjaśnienie jest w serialu.

jx1

tak sie robi z seriali film,niestety

jx1

Tak robili też "Pełnometrażowego" "Wiedźmina"

użytkownik usunięty
jx1

Na Kino Polska puścili kilka razy film (i to w ciągu tygodnia, może dwóch) zamiast serialu. Ja ich nie kumam. Jak dają jakichś Połanieckich i Kobietę za ladą, to niech puszczą też Janosika. Z tą różnicą, że teraz niech będzie to SERIAL.

jx1

Nie "tak jakby pocieli..." tylko niestety tak właśnie zrobili :(
Zero spójności, film ogląda się jak rozbudowany zwiastun serialu. Nie powinno tak się bezcześcić tego kultowego polskiego serialu. No ale komercha działa.

ocenił(a) film na 7
GodAs

Pewnie twórcy na bazie popularności serialu chcieli zarobić na biletach kinowych.

ocenił(a) film na 4
jx1

Może i jestem z innego pokolenia, ale jakoś do mnie ten film nie przemawia. Za mało się dzieje - cały czas się tłuką w różny sposób ale żeby to przedstawiało jakąś ciekawą fabularną całość to ja się tego nie dopatrzyłem, no i śmiesznych scen też sięnie dopatrzyłem. Jedyny plus za muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones