PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 466
ocen
7,2 10 1 80466
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

Film byłby naprawdę świetny, gdyby nie ta baba. Przewijałam z nią sceny, bo mnie myślałam, że mnie coś trafi. Widać, że zagrała tylko dlatego, że jest żoną reżysera.

ocenił(a) film na 10
Smoczus

nie zgodzę się z Tobą. świetnie zagrała!

ocenił(a) film na 8
Smoczus

Zgadzam się w 100%!!! Ta kobieta jest jakaś nudna, powolna i w ogóle zniszczyła cały film!!! Zatracił on swój urok, który mu nadali inni świetni aktorzy, np. Gajos. Jeszcze raz popieram!!!

ocenił(a) film na 6
Smoczus

również się zgadzam, jej gra nie wzbudzam, jeżeli chodzi o mnie, żadnej wiarygodności. Myślę,że to jest widoczne nie tylko w tym filmie, ogólnie nie jest dobrą aktorką. Wg mnie gdyby zaangażowano inna aktorkę, film mógłby być lepszy!

ocenił(a) film na 9
Smoczus

A na mnie zrobiła w tym filmie duże wrażenie. Dlaczego? Bo grała tak naturalnie, pewnie, swobodnie dojrzale... Nie było w tym żadnej maniery i chęci udowodnienia i przeklazania czegoś na siłę. Naprawdę uważam że to dobra rola.

ocenił(a) film na 8
Smoczus

Zgadzam się, film rewelacyjny, gdyby nie ona.

Smoczus

a ja tam uwielbiam panią Grażynkę, uważam ją za niezwykle urokliwą kobietkę i aktorkę i serdecznie pozdrawiam...

Smoczus

Gdybym powiedziała, że zagrała beznadziejnie raczej nie byłby to prawda.
Uznam więc, że zagrała "zadowalająco". Dlaczego? Brak dynamiki ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones