PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 467
ocen
7,2 10 1 80467
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

Być może to Brat Zdrówko, być może mała Gienia. Film dla niektórych nudny dla mnie jest filmem idealnym. Uwielbiam ten spokój jaki z niego bije i ten uśmiech jaki wywołuje na mojej twarzy, gdy go oglądam.
Wydaje mi się, że każdy ma taki swój film... przez innych nierozumiany, uważany za nudny, bez głębi, głupi, nieskładny i innych tego typu rzeczy jakich szukamy w filmie... a mimo to ten film nas do siebie ciągnie.
To jest właśnie mój film.

ocenił(a) film na 8
k_wozniak84

leniwie snuta opowieść o zapachu jaśm.... o wielu zapachach, lecz bardziej z tych spokojnych, nastrojowych, wyciszających. gdzieś tam przebija smutna historia miłości/miłościach. bez dwóch zdań, reżyser potrafi opowiadać zapachami
czy to jest mój film...nie do końca , ale jako wonna odskocznia od trupio-mdłej nuty popowego mainstreamu - jak najbardziej

ocenił(a) film na 10
k_wozniak84

Całkowicie się zgadzam z k_wozniak84. Pokochałam Jaśmine od pierwszej minuty. Wspaniały, arcyciekawy obraz. Mój numer jeden!

ocenił(a) film na 9
scarlett_floresja

Również doceniam ten obraz. Właśnie przez to, że jest bajką dla dorosłych dzieci ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones