PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113003}

Jazda na kuli

Riding the Bullet
5,7 2 195
ocen
5,7 10 1 2195
Jazda na kuli
powrót do forum filmu Jazda na kuli

Ludzie dlaczego oceniacie jezeli filmu nie widzieliscie?????
Film to totalna klapa!!Nie wart obejrzenia!!Ja nie obejrzalam do konca bo tak nudzil ze to koniec!!!!!!

użytkownik usunięty
AnetkaS

Dlatego dno bo nie obejrzałeś do końca .... Może nie było nic specjalnego, ale można go wykożystać w nudny wieczór (czyt. dla odrobiny dreszczyka) ... Pozdro

ocenił(a) film na 5

Dreszczyk??w tym filmie??Chyba nie wiesz co to jest dreszczyk...

użytkownik usunięty
AnetkaS

Za totalną klapę można uznać Twoją wypowiedź! Czy wg Ciebie film 13 duchów (ktory jest jednym z Twoich ulubionych) posiada owy dreszczyk??? Ciekawe... Skąd wiesz, że te 50 osób, które zagłosowały, nie ogłądnęły Jazdy na kuli? A tak poza tym, to ciekawe czy TY zagłosowałaś. Przecież nie oglądnęłaś filmu do końca... A zakończenie jest nieodzowne w celu zrozumienia całego sensu tego obrazu. Zatem, polecam zapoznanie się z nią.

ocenił(a) film na 5

a czy ja mówie ze filmy ktore mi sie podobaja np. 13 duchow mja dreszczyk??czy ja cos takiego powiedzialam??nie wydaje mi się.. Jednemu sie podobają takie filmy drugiemu nie i nie trzeba tego komentowac co ktos napisze i na dodatek tego jak jestecie tacy madrzy to trzeba sie podpisac...

użytkownik usunięty
AnetkaS

Całkowicie się z panią zgadzam, film to totalne dno. Wytrzymałem 50 minut i już poprostu nie mogłem się zmusić aby obejżeć do końca.
Poprostu nie polecam go :(
Mój login to adek, nie jestem żadnym pokręconym anonimem :)

ocenił(a) film na 6
AnetkaS

filmu nie ogladałam, ale musze powiedzieć, że załamałeś mnie swoja wypowiedzią, bo przez opowiadanie, ma którego podstawie powstał, nie mogłam spać dwie noce... szkoda, ze go spieprzyli.
na wszelki wypadek i tak go obejrzę. a nóż okaże się, że mam wypaczony gust i film mi sie spodoba.

ocenił(a) film na 4
aga_chan

Opowiadanie bylo swietne ale film jest co najwyzej sredni ale co innego mozna bylo tam dac to opowiadanie jest za krotkie aby robic z niego kilkadziesiatminut filmu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones