PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857935}

Jeźdźcy sprawiedliwości

Retfærdighedens ryttere
7,2 24 571
ocen
7,2 10 1 24571
6,7 23
oceny krytyków
Jeźdźcy sprawiedliwości
powrót do forum filmu Jeźdźcy sprawiedliwości

re we lac ja

ocenił(a) film na 9

Na zmianę ryczysz ze śmiechu i od wzruszenia, a do tego skandynawski dowcip, główni bohaterowie z aspergerem, cukrzycą, depresją. Tą ostatnią na poważnie.

Zaskakujące, dobre skandynawskie kino

starzynska

gdzie to można obejrzeć?

ocenił(a) film na 9
siweq

Obecnie chyba tylko w kinie, film bardzo dobry i przyjemnie się go ogląda. Jak dla to właśnie jeden z tych, do których chętnie wrócę. 

ocenił(a) film na 9
siweq

Na cda jest - koncówka linku 75584745f

siweq

Ekino

ocenił(a) film na 8
starzynska

w pełni się zgadzam, dawno nie było tak dobrego filmu, trwa on prawie 2 godziny, których w ogóle się nie odczuwa, poruszone jest w nim wiele ważnych tematów, które są okraszone nieoczywistym humorem - jednym słowem rewelacja!

starzynska

Jest już dostępny w sieci, swoją drogą, Riders of justice to jeden z lepszych filmów skandynawskich ostatnich lat obok "Na rauszu", bo jakoś "Nadzieja" z 2019 roku nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak te dwa wyżej wymienione filmy. Z całą pewnością mogę polecić, Mads Mikkelsen to jednak świetny aktor, ale w tym filmie nawet reszta obsady nie zawiodła.

ocenił(a) film na 8
starzynska

Ryczałaś, że śmiechu? Jestem szczerze zdumiony. Owszem - mamy sporą dawkę specyficznego humoru, można się uśmiechnąć ale, żeby na Jeźcach Sprawiedliwości ryczeć ze śmiechu? Jakaś dziwna reakcja... Brałaś coś przed seansem? A może właśnie zapomniałaś wziąć? LOL

Borys_17

Jednych coś bawi mniej, innych bardziej. Ja osobiście jestem szczerze zdumiony Twoim zdumieniem.

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Dziwie się jak można się dziwić, że ktoś się dziwi. Na ale skoro to szczere zdziwienie to wybaczam :)

ocenił(a) film na 10
Borys_17

Wybacz jej :P

Borys_17

Lol tez sie nie moge nadziwic ze kogos to bawilo. Dla mnie totalny dziwolag

ocenił(a) film na 9
thresh

Też cały czas miałem banana na twarzy.

ocenił(a) film na 7
Borys_17

A co Ciebie tak dziwi? Przecież kłótnie grubego informatyka z Lennartem to było mistrzostwo świata. A w połączeniu z aspergerem i innymi zaburzeniami tych osób, to całość wyglądała momentami komicznie. Jest to głównie dramat, ale co najmniej trzy sceny powodują wybuchy śmiechu u widzia.

starzynska

Nie dam 10 ale było warto. Ciesze się, że ludzie zaczęli chodzić nie tylko na amerykańskie filmy.

ocenił(a) film na 10
starzynska

rewelacja fakt
, ale jesli jestes zaskoczona , znaczy że nie widziałaś Jabłek Adama

starzynska

Taką miałam nadzieję :) chociaż i tak poszłabym do kina, bo gra tam Mads

ocenił(a) film na 3
starzynska

Zaskakujący komentarz, w filmie nie było nic zabawnego. Jak na film akcji malo się w nim dzieje. Nuda.

ocenił(a) film na 8
Tomeckyxoxo

Wróć do Seagala,Twój poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones