PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124881}

Jeźdźcy

The Horsemen
6,6 154
oceny
6,6 10 1 154
Jeźdźcy
powrót do forum filmu Jeźdźcy
wlodek1001

Były kina wtedy ?

J_C_WELLS

Wtedy jeszcze były.

Billy_Bones

a jakie klimaty, wyjscie do kina to było świeto i okno na swiat

ocenił(a) film na 8
esoxlucius

Dawniej były prawdziwe kina - szło się na film, żeby obejrzeć kawałek innego świata lub zachodnią gwiazdę kina! Za biletami kolejka, potem oglądanie filmu w skupieniu, a gdy ktoś zaszeleścił papierkiem od cukierka, to ludzie ssss... sykali. Teraz w kinie atmosfera jak w knajpie, lub przynajmniej w McDonaldzie - ludzie jedzą, mlaszczą, siorbią napoje, mamroczą przez komórki, gadają do siebie. Zapachy też jak w knajpie, bo nie każdy przepada za swędem prażonej kukurydzy, lub żarciem typu fast foody. Do tego dawniej kino było bardzo tanie, teraz to wydatek. Trudno! Teraz na kino nie mam ani pieniędzy, ani ochoty. Pozdrawiam.

IrenaSz

święta prawda, bravo za trafność wypowiedzi, szczególnie z ta ceną totalna porażka, 30 lat temu z mkieszonkowego stać mnie było na 10 filmów w miesiacu, i jeszcze kaska zostawała, a teraz hmmmmmmm

ocenił(a) film na 8
esoxlucius

Ja za młodu do kina chodziłam prawie codziennie, tak samo mój brat i siostra. Rodzice zarabiali skromnie, nie przelewało się, ale kino dla nas nie było dużym wydatkiem. A jaka to była frajda! Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones