PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491042}

Jeździec znikąd

The Lone Ranger
6,6 125 098
ocen
6,6 10 1 125098
4,8 17
ocen krytyków
Jeździec znikąd
powrót do forum filmu Jeździec znikąd

Poważnie pytam :) Bo wydaje mi się, że kiedyś takie filmy za bańkę kręcili :) Ani tu efektów ani scenografii. Więc na co tyle szmalu poszło?

_MAX_

Ten film jest zły.

_MAX_

Co ony jeszcze nie wymyślo...ta akcja z wagonami ................................................. kasiorrra poszła na Dżona >>>nie na efekty

ocenił(a) film na 5
madirrfakir

nooooooooo. i tu masz chyba racje :)

ocenił(a) film na 7
_MAX_

Z 50, może 100 mln zapewne poszło na aktorów. Celebryci w tych czasach biorą w milionach za rolę.

ocenił(a) film na 6
Ercio4

1. Wybudowali własne tory. 2. Otworzyli i skonstruowali pociągi z bardzo dawnych lat. 3. Aktorzy.

ocenił(a) film na 7
kornelka1812

Załóżmy że 1. 10 mln za tory. 2. 40 mln za pociąg. 3. 100 mln za aktorów. A więc 65 mln znikło.

użytkownik usunięty
Ercio4

Tak nie możesz liczyć. Na pewno jest cała masa kosztów, o której nie mamy pojęcia.

ocenił(a) film na 7

Np. Wino, dziewczyny i śpiew. Wtedy to się kalkuluje.

ocenił(a) film na 3
Ercio4

Już dawno myślałem o tych budżetach na filmy. Jak politycy potrafią roztrwonić kasę tak i ci od filmów biorą jak najwięcej żeby poupychać sobie kieszenie. I kto mi zaprzeczy, że to niemożliwe żeby w biznesie filmowym nie istniały przekręty skoro one wszędzie istnieją?

ocenił(a) film na 7
Ercio4

Ale przy filmie nie pracują sami aktorzy. Jest cała masa ludzi, których trzeba opłacić. Za darmo przecież nie pracują. Dodatkowo sprzęt, zwierzęta, pewnie jacyś treserzy, budynki, rekwizyty. Być może w tych 215mln uwzględniona jest również kampania reklamowa. To wszystko pożera masę kasy.

kornelka1812

No i jeszcze Hans Zimmer. Domyślam się, że twórczość tej, można powiedzieć, gwiazdy też będzie sporo kosztować.

ocenił(a) film na 7
_MAX_

Poszło na Dżonego Deepa, w końcu na chleb jakoś musi zarabiać.

ocenił(a) film na 4
Anthrax91

No a "gwiazda" filmowa Johny Depp jest gwarancją, że każdy film spxxxartoli, nawet taki, który jest wydawałoby się nie do uwalenia. W tym filmie akurat nie był najgorszy ale wg mnie wybierają go/proponują mu role w samych "chorych" filmach. Tutaj zaryzykowałem i się potwierdziło.

ocenił(a) film na 5
_MAX_

Budżet mieli dwa razy taki jak w Terminatorze 2, a film strasznie cieniutki im wyszedł. Dla mnie to też niepojęte.

ocenił(a) film na 9
Vivendi

Może niektórzy biorą ten film na poważnie. To jest raczej parodia komedia. Sceny miały takie być, odrealnione całkowicie jak w komediach z kina niemego. Mi bardzo przypomina to nieme kino. Rewelacyjny Armie Hammer z tym swoim głosem i przerysowany Johnny Depp. A muzyka wymiata. Ludzie to jest tylko rozrywka Tak jak rewelacyjny Terminator 2

ocenił(a) film na 8
_MAX_

za coś musieli rozk***ić ten most..

_MAX_

1. Produkcja tego filmu trwała dłużej niż zakładano.
2. Z roku na rok koszty produkcji filmów rosną.
3. Inflacja.

_MAX_

Duża część budżetu na przewał poszła (nadmuchanie kosztów na papierze), jak w większości wysokobudżetowych pralni pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones