PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491042}

Jeździec znikąd

The Lone Ranger
6,6 125 102
oceny
6,6 10 1 125102
4,8 17
ocen krytyków
Jeździec znikąd
powrót do forum filmu Jeździec znikąd

zasłużona czy nie? co myślicie. moim zdaniem trochę niesłuszna

ocenił(a) film na 6
expected

Rozdanie dopiero przed nami, bodajże 1 marca jest, więc twój post nie na miejscu za bardzo. Jeśli zaś chodzi o nominacje to z dupy trochę, bo to nie jest jakiś zły film raczej, ot przeciętniaczek. Rola Deppa to w duzej mierze kalka wiadomo kogo, ale nawet prezentowała się nieźle na tle partnerującego mu drewna, tu by pasowała malina.

ocenił(a) film na 5
Sparow5

to niestety była najgorsza rola Deppa i najgorszy film Verbinskiego. Tak czy inaczej Depp maliny nei zostanie z racji tego, że Smith był totalnie bezpłciowy

Sparow5

racja, zapomniałam dodać, że chodzi mi o nominację. moim zdaniem również Hammer bardziej zasługuję na tą "nagrodę" lub chociaż nominację. fakt film słaby, rola Deppa najsłabsza, ale żeby aż malina. wiele szmir wyprodukowano w minionym roku. dlaczego więc akurat uczepili się Jeźdźca i Deppa?

ocenił(a) film na 3
expected

Najwyraźniej po aktorze o takim dorobku oczekiwano czegoś więcej. :p
Słuszna decyzja, za robienie takich popelun winno się karać, ale biorąc pod uwagę konkurencje, nikłe szanse.

expected

Film do najgorszych nie nalezal. Nie byl tez najlepszy, a Johnny Depp gral podobnie jak w Piratach z Karaibow. Jednak jak dla mnei ta nominacja nie jest zasluzona. W 2013 powstala cala masa filmow, ktore sa gorsze od Jezdzca. Coz, pozostaje miec nadzieje, ze pozostana to jedynie nominacje, a 'nagrody' zgarna duzo gorsze filmy.

ocenił(a) film na 9
expected

nie zasłużona, mi się film bardzo podobał

Thrud

Dokładnie film spoko

ocenił(a) film na 6
expected

Malina maliną, ale film ma nominację do Oscara za kostiumy...

ocenił(a) film na 6
Ellen88

i efekty

ocenił(a) film na 1
expected

Jak najbardziej zasłużona. Depp dosyć że rozmienia się na drobne występując w shitach od paru lat, to jeszcze do tego gra okropnie.

ocenił(a) film na 7
expected

"Jeździec znikąd" nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia (odnoszę wrażenie, że wyolbrzymiono w nim legendę), jednak nominowanie go do najgorszego filmu bardzo mnie zaskoczyło. Mimo to film ma w pewnym stopniu swój urok.
Z drugiej strony "Jeździec znikąd" nawiązuje do mało znanej, starej już produkcji z przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych (najpierw serial telewizyjny, następnie parę filmów). Może członkowie Fundacji Złotej Maliny patrzyli również z tej perspektywy, uznając pomysł odtworzenia za żenujący.

urodzonywmarcu89

ale dlaczego akurat jeździec? jeżeli już miałabym wybierać to na malinę bardziej zasłużył film z uiegłego roku pt. mroczne cienie, gdzie Depp również grał typowego dla siebie głupka. wydaje mi się, że jednak skończy juz z tego typ produkcjami i zerwie współprace z burtonem. czekam z niecierpliwością na transcendence i ogłoszenie werdyktu za te słynne maliny

ocenił(a) film na 7
expected

Z tymi malinami to przegięcie. Depp zagrał niemal kopię kapitana Jacka Sparrowa z Piratów z Karaibów ale w tego typu rolach odnajduje się najlepiej. Samym filmem byłem pozytywnie zaskoczony i przyjemnie się go oglądało. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
expected

Ja się świetnie bawiłam przy oglądaniu tego filmu, więc nominowanie go do złotej maliny jako najgorszy film mnie zaskoczyło. Uważam, że to gruba przesada.

agasz84

zgadzam się

ocenił(a) film na 10
expected

film moim zdaniem zarąbisty, było wiele momentów w których się ubawiłem, Depp jest stworzony dla takich roli. ponad dwie godziny dobrej zabawy. malinę to powinien dostać kolo który wybiera nominowanych do owej nagrody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones