PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428472}
4,4 25 300
ocen
4,4 10 1 25300
4,6 9
ocen krytyków
Jeż Jerzy
powrót do forum filmu Jeż Jerzy

oblech

ocenił(a) film na 1

Jeż (jeden i drugi, a ten drudi szczególnie)- ochydny, obleśny, odrażający wyglądem - zasyfiony, zasmarkany, śliniący się, wymiotujący, dyndający pijacki nos, ( ogólnie moooocno menelski i chory i przy tym uprawiający seks z człowiekiem) , wulgarny, seksocholik, żul. Na samą myśl o tym filmie robi mi się niedobrze (nie polecam oglądac go i coś jeśc).

Film ukazuje najgorszą stronę polskiego kina, czyli próbę stworzenia komedii na chamstwie, wulgaryzmach, seksie, pustocie postaci, przemocy. Ukazane to co najgorsze w Polakach, ludziach. Dzieci nie powinny nawiet wiedziec o istnieniu takiego animowanego filmu. Ktos kto był pomysłodawcą tego ilmu i scenarzysta chyba musi byc niewyrzyty seksualnie i miec zaburzone poczucie dobrego smaku.
Dno. Wstyd.

ocenił(a) film na 4
tive_k

Film jest na podstawie komiksu. Trzeba bylo sie dowiedziec cos na jego temat wczesniej to wiedzialabys czego oczekiwac.

Debesciak

komiks trzyma jeszcze jakis swój niski poziom, ale ten film to rzygi, sorry, ale sublteniej nie potrafie ;/

ocenił(a) film na 1
Debesciak

Nie oczekiwałam wymyślej historii. Komiks nie był publicznie reklamowany tak jak film. Poza tym można się było spodziewac, bez znajomosci komiksu, że jeśli to polska komedia to za pewne jest oparta na chamstwie, seksie i wulgaryzmie we wszelkiej postaci. Mojej oceny filmu nie zmieniła by znajomosc komiksu. Shanks1337 chyba zna komiks, więc jesli twierdzi się, że on kiepski to poco krecic jeszcze gorszy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones