2 godz. 4 min.
6,7 193 405
ocen
6,7 10 193405
20 924
chce zobaczyć
6,7 15
ocen krytyków
{"rate":6.66667,"count":15}
{"type":"film","id":544545,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jeste%C5%9B+Bogiem-2012-544545/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jesteś Bogiem
  • Czy tylko mnie irytuje, że w co drugiej scenie można zobaczyć wystający zza kadru mikrofon??! Przecież to woła o pomstę do nieba!

• fabi974 ocenił(a) ten film na: 6

amjawor to nie błędy techniczne,tylko taka inna "wersja" filmu,tez takową oglądałem ale jest też normalna :)

• fabi974 masz racje wlasnie pisalem do "amjawor" ze ja tez mialem te wystajace mikrofony ale to byla wersja rezyserska taka jakby robocza Pozdro

• amjawor nie wiem jaka wersje ogladales.Ja mialem te wystajace mikrofony w wersji rezyserskiej czyli tak jakby roboczej niedokonczonej.Pozdro

• skolim_filmweb Aha okej, dzięki w takim razie za info! To zmienia postać rzeczy.

• maciej2801 ocenił(a) ten film na: 5

amjawor jak wystaje mikrofon w filmie, to z reguły sa to filmy które wyciekły ze studia montażowego. ( piraty ) Bo pełne wersje do kin i DVD sa pozbawione tego typu rzeczy. czytałem niee pamiętaj juz gdzie artykuł o tym

• cwaj ocenił(a) ten film na: 3

amjawor naliczyłam 11 xd
    tez mnie to irytowało

• cwaj A mnie irytują ludzie którym się nie chce iść do kina albo kupić film na DVD czy obejrzeć w jakimś legalnym serwisie internetowym. Tylko ściągają ( oglądają) pirata na dodatek nie ukończoną wersję a później narzekają na jakość.

• cwaj ocenił(a) ten film na: 3

OLIN1 No okej, każdy ma prawo. Do kina nie pójdę, bo nie grają, a film oglądałam na zajęcia. Tylko taką wersję znalazłam, więc...

• OLIN1 Sęk w tym, że w TV również była ta wersja filmu. Więc Twoja irytacja jest bezpodstawna.

• ruffio_filmaniak W jakiej tv

• OLIN1 Na TVP Kultura leciała ta wersja w której pojawiały się sceny z widocznym mikrofonem. Byłem tym faktem mocno zaskoczony.

• ruffio_filmaniak Dziwne. Jedno jest pewne finalna wersja dostępna w kinach DVD Blu-ray niema żadnych mikrofonów w kadrze. Gwarantuje

• OLIN1 Inny format obrazu, nie znam się dokładnie, ale po obróbce cyfrowej można uciąć kadr, żeby było ładnie :)

• travisspears0 ocenił(a) ten film na: 4

amjawor ok wersja rezyserska robocza- spoko. Ale po kij oni w ogole wypuszczają coś takiego?? Oglądałem też tą wersję co wpłynęło na moją ocenę filmu i jakoś nie mam motywacji oglądać ponownie tylko po to, żeby nie widzieć mikrofonów :P

• amjawor Mnie interesują telewizory, na których widać cztery kropki, a bohaterowie udają, że coś w nich oglądają. No i napis "NAPISY KOŃCOWE" podczas napisów końcowych ;) Może i to jest jakaś wersja robocza, ale z drugiej strony wnosi to jakiś element magiczny (nomen omen) i lo-fi jednocześnie. Ciekawe.

• Rockman92 ocenił(a) ten film na: 7

amjawor a nie zauwazyłeś, że na komputerach nie dodano komputerowo tła? oglądałeś wersje bez post produkcji.